Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Homeart - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Homeart

Homeart Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Homeart adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Homeart Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Homeart

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Sağım solum çiçek!

Güneşin yüzünü göstermesiyle doğa nasıl da yenilenmeye başlıyor. Yeni sürgünler oluşuyor, tomurcuklar çiçek açıyor. Kupkuru sandığımız dal birden yeşillenerek bizi saşırtıyor. Güneşi gördüğümüzde bizim de içimizde kıpırdanmalar başlıyor, bir yaşam enerjisi geliyor hepimize. Giydiklerimize, yediklerimize de yansıyor bu ve tabii evimize de… Bu ay çiçeklerle dolu bir sayı hazırlayarak bahar coşkunuza katkıda bulunmak istedik. Çiçeklerin gücünü içinizde hissetmeniz, evinize çiçeklerden gelen o capcanlı renkleri dahil etmeniz için ilham kaynağı olmayı amaçladık. Evinizde bitki yoksa bir bitki alın bu ay. Onunla arkadaş olun, onun da nefes alıp verdiğini, gelişip güzelleştiğini gözlemleyin. O fotosentez yapar, evdeki oksijeni alır düşüncelerini bırakın; bazı bitkilerin havayı temizleme özelliğinin bile olduğunu unutmayın. Hayvan alma sorumluluğunu üstlenemeyecek kadar meşgul şehir insanları için harika dostlar bitkiler. Ne istediğini, nelerden hoşlanıp nelere tepki verdiğini zaman içinde anlayacak olmak, dostluğunuzu pekiştirecek. Bir iken birçok olacaklar bir süre sonra; şaşıracaksınız. Hayatınızı ve evinizi onların mutluluğuna göre şekillendirirken bulacaksınız kendinizi. Bir tomurcuk oluştuğunda, o tomurcuk çiçek açtığında sizden mutlusu olmadığını fark edeceksiniz. Bitkiler, yerlerini sevince, mutlu olunca bambaşka şeylere dönüşüyorlar. Konuşursanız onlarla, onlar da size cevap veriyor duymayı bilirseniz.

Bitkilerin büyülü dünyasında dolaşırken birbirinden güzel evlerle de karşılaşacaksınız derginizin sayfalarında. Modern, koyu renk duvarlarla farklılaşan evleri (s. 90-105, 134-141, 164-169) çok beğenecek, eski ve yaşanmışlığı olan eşyalara meraklı genç ev sahiplerinin ilginç bakış açılarını (s. 116-124, 150-157) okuyacaksınız.

Güneşli, güzel günler dileğiyle

Yasemin Savcı

  • Arşiv Sayısı : 28
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Homeart Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017