Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Homeart - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Homeart

Homeart Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Homeart adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Homeart Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Homeart

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Evin kalbi mutfaklar

Mutfaklar… Sağlıklı şeyler hazırlayıp yediğimiz sürece sağlığımızın kaynağı, en leziz yemeklerin hazırlandığı, o hazırlama aşamasında en güzel anların paylaşıldığı, en mutlu buluşmaların gerçekleştiği evdeki tek yer. Evdeki en samimi, en güzel buluşmaların, en güzel sohbetlerin mutfakta olması da şaşılacak bir şey değil aslında. Mutfak insanları birbirine bağlayan ve her yönüyle davetkâr bir yer çünkü. Mutfakların evin kalbi olduğu da artık herkesçe malum. Yeni konut projelerinde en ön planda tutulan, olabildiğince çok yer ayrılan, kimi zaman hayatın geçtiği yer mutfak.

Mutfaklar hayatımızda bu kadar önemli bir yer tutmaya başlayınca piyasadaki malzemeler de her geçen gün çeşitleniyor. Öyle ki bu çeşitlilik her yeni gördüğü seçenek ile insanda mutfağını yenileme ihtiyacı oluşturuyor.

Bu ay dergimizde özgün detaylarla şekillendirilmiş, ilham verici mutfaklara sahip yazlık evler var. Birbirinden o kadar farklı, o kadar renkli ve güzel çözümlerle geliştirilmişler ki, onlara bakıp kendi mutfağınız için ilham alacaksınız. Mutfaklarınızı olabildiğince fonksiyonel ve ferah hale getirmek, yerden fazlaca yararlanmak için çözümler içeren, yepyeni depolama fikirleri ve ufkunuzu açacak, hayatınızı renklendirip kolaylaştıracak pek çok detay da mutfak dosyamızda (s.124-132) Size ilham verecek ve mutfağınızı evinizin kalbi haline getirmenize yardımcı olacak.

Güzel bir yaz ve sağlıklı günler dileğiyle,

Yasemin Savcı

  • Arşiv Sayısı : 31
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Homeart Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017