Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
HOME & OFFICE CONCEPT - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > HOME & OFFICE CONCEPT

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj HOME & OFFICE CONCEPT adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

HOME & OFFICE CONCEPT

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Mutlu eden işler, mutluluk veren insanlar ve…

Uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla görüştük. Başkalarına göre belki çok uzun ama bizim için hiç de uzun olmayan, hatta asla yetmeyen, dolu dolu, her anı harika, keyifli bir sohbet ettik… Neler konuşmadık ki? İpe sapa gelmez saçma sapan şeylere kahkahalarla güldük; geçmiş günlere yolculuk yaptık, eski arkadaşlarımızın kulaklarını çınlattık; siyaset, spor gibi mevzulara bulaştık; yiyecek içecek, meyhane, balıkçı, kebapçı muhabbetlerine girdik… Velhasıl, konuşulacak ne kadar konu varsa hiçbirinin hatırını kırmayıp hepsine bir şekilde girip çıktık. Mutlu ve hatta kendimi hafiflemiş gibi hissettiren bir huzurla ayrıldım arkadaşımın yanından.

“İyilik de kötülük de, mutluluk da mutsuzluk da bulaşıcıdır… Bu yüzden etrafınızdaki insanlara dikkat edin!” *

Bu sözü bir yerlerde duymuş ya da okumuştum; nasıl oldu bilmiyorum, arkadaşımın yanından ayrılmış giderken aklıma geldi, “Kesinlikle doğru” dedim kendi kendime, “Mutluluk veren işlerle uğraşmalı, mutluluk veren insanları yanımızdan ayırmamalı, mutlu olmalı, çevreye de mutluluk yaymalı.”

Tamamıyla hak veriyorum bu söze, yürekten inanıyorum.

HOME&OFFICE CONCEPT’in her sayısını büyük bir heyecanla, coşkuyla hazırlıyor, dergide yer alacak haberleri, röportajları, araştırma inceleme konularını büyük özenle seçiyor, derginin sayfalarının her zaman mutluluk verecek, içimizi aydınlatacak yeni ufuklara açılmasını arzu ediyoruz.

Siz değerli okuyucularımızdan bize ulaşan olumlu mesajlar da doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Ne mutlu bize.

Bu sayımızla 8 yılı geride bırakıp 9’uncu yılımıza atacağımız adımın hazırlıklarına başlayacağız yavaş yavaş.

8 yıl çok uzun bir süre. Geriye dönüp bakıyorum da zaman zaman, “Ne kadar çabuk geçti” diyorum kendi kendime, “Zaman nasıl da hızlı akıyor”. Sonra o büyük dehanın, Einstein’ın efsane sözü geliyor aklıma:

“Kızgın bir sobanın üzerinde geçen bir dakika, sevgilinin yanında geçen bir saatten daha uzundur.” Ayların, yılların, çok uzun zamanların göz açıp kapayıncaya kadar geçivermesinin bilimsel açıklaması işte bu. Meşhur Görelilik (İzafiyet) Teorisi “Mutluysanız, huzurluysanız zaman hızlı akar” diyor. 8 yılı hep birlikte, heyecanla, coşkuyla, mutlulukla; güzellikleri paylaşıp çoğaltarak yaşadık, yeni 8 yılları da aynı şekilde ama öncekilerden çok çok daha şahane yaşamayı diliyoruz.

9’uncu yaşımızın ilk sayısında görüşmek üzere…

(*) Yukarıda yazdığım söze internette şöyle bir baktım, Marlynn Longston’a aitmiş. Günahı vebalı Google’un boynuna. ;)))

Mustafa Öncül

  • Arşiv Sayısı : 23
  • Son Sayı : Mayıs-Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

HOME & OFFICE CONCEPT Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017