Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
House Beautiful - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > House Beautiful

House Beautiful Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj House Beautiful adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

House Beautiful Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

House Beautiful

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Pratik, hızlı ve kolay hayat

Dergimizde her yıl küçük eklemelerle sizlere yepyeni bölümler hazırlamayı seviyoruz. Malum dekorasyon, moda dünyası kadar hızlı değişmiyor. Hal böyle olunca da sizlere bazı konuları farklı açılardan değerlendirmek için, değişik bakış açılarına ihtiyaç oluyor. Geçtiğimiz aydan bu yana dergimizde geniş bir alanı ‘eksper’ başlığı altında toplamaya başladık. Konusunun uzmanları küçük tüyoları, ilginç bilgileri ve yeni fikirleri birebir kendi ağızlarından aktarıyorlar. Bu ay kumaş eksperi bölümümüzde yer verdiğimiz Indoors markasının sahibi Nesrin Takıl çok güzel ifade ediyor günümüz ihtiyacını: Care free. Yani pratik, hızlı, kolay olan her şey. “Çağımızın talebi, rahatlık, kolay kullanım ve bakım unsurları. Buna mobilyanın kendi tasarımı da dahil. Kanepenin sırt kısmını bir hareketle indirip, arkaya katlayıp veya yatırarak başka bir kullanım şekline sokmak gibi. Kıyafetlerimiz için de aynı kriterler talep ediliyor. Sabah giydiğinizi bir-iki ilave veya eksiltme ile akşamın devamında da kullanabilmelisiniz,” diye özetliyor günümüz ihtiyaçlarını. Evet, her şeyin temeli konfora odaklandı artık. Bu sayımızda da konforun merkeze alındığı çok sayıda ev ve mekan çözümü bulacaksınız. Zamanın giderek çok daha hızlı geçtiğinde hepimi hemfikiriz, o halde nefes aldığımız her bir anı bizi mutlu edecek atmosferlerde geçirebilmek için uzmanların sözlerine kulak verelim hep birlikte.

Fatma ÖZEL

  • Arşiv Sayısı : 27
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

House Beautiful Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017