Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
House Beautiful - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > House Beautiful

House Beautiful Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj House Beautiful adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

House Beautiful Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

House Beautiful

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Renkleri seviyoruz

İş ve ev arasında sıkışmış hayatımızı nasıl eğlenceli kılabiliriz? Moda ve dekorasyon dünyası, yükselen trendleri belirlerken, ortak yaşam koşullarımızın zorluklarını görmezden gelerek hareket etmiyor. Özellikle de sezonun renkleri belirlenirken giyindiğimiz ya da evimiz için seçtiğimiz renklerin hiçbirinin tesadüfen ortaya çıkmadığını artık hepimiz biliyoruz. Bu ay renk konusunu değişik açılardan değerlendirdik. Kapağımıza da taşıdığımız ev, ezberleri bozarak pespembe ama ağırbaşlı bir dekorasyonun mümkün olabileceğini ispatlıyor (s. 108). Konsantrasyonu güçlendiren renklerle hazırladığımız çalışma köşeleri ise, bu kez sadece estetik açıdan değil; bilimsel olarak da renkleri dikkate almamız gerektiğini gözler önüne seriyor (s. 80). Dekorasyon dünyasının en ünlü markalarının kış sezonu için belirlediği renkleri de araştırdık sizler için. Bu yıl dört bir yanımızı kuşatacak en favori renklerin mobilya ve aksesuarlara nasıl yansıdığını göreceksiniz; soğuk mavi, enerjik kırmızı, pastel sarı, kakaolu krem, gülkurusu, orman yeşili, derin mavi ve toprak kırmızısıyla keyifli bir kışa hazırlanıyoruz. Bu yıl soğuk grilerden uzak durun, çünkü renkleri korkusuzca kullanmak, hepimize tükenmeyen bir hayat enerjisi getirecektir.

Fatma Özel

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

House Beautiful Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016