Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
House Beautiful - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > House Beautiful

House Beautiful Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj House Beautiful adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

House Beautiful Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

House Beautiful

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

RENK SEÇERKEN TÜM CESARETİNİZİ TOPLAYIN

Yalnız yaşayan insanlar için yaşam alanlarına dair aksiyon almak ne kadar da kolay. Evlerinde her şeyin yerini bir çırpıda değiştirebilir, radikal kararlar alıp tüm renk armonisiyle oynayabilirler. Oysa aynı evi dört kişi paylaşıyorsa, durum hiç o kadar kolay olmuyor. Elbette bilimsel bazı gerçekler var; hangi renklerin birlikte kullanılabileceğini size bazı çalışmalar zaten öğretiyor ama bilinen doğrulardan yana bir tercih kullanmak istemiyorsanız ve kendi doğrunuzu deneyimlemek niyetindeyseniz çıkacak sonuca da katlanma cesaretiniz var demektir. Tabii en önemlisi bu kararınızda ailenin diğer fertleriyle ortak bir zeminde buluşmanız.

Geçtiğimiz ay beş yılın ardından evi boyatmaya karar verdim. Renkler konusunda bunca çalışma yapan, mobilya ve aksesuar trendlerini böylesine yakından izleyen biri olarak çok zor bir süreç yaşadığımı itiraf etmeliyim. İkna etmem gereken diğer aile fertleri önerilerimin tümüne itiraz edince mimar-müşteri ilişkisinin ne zorlu bir süreç olduğunu yaşayarak gördüm. Bence böyle bir durumda tümüyle mimara teslim olmak, çıkacak olan işin tutarlılığı açısından geçerli bir tutum. Benim yaşadığım ise gerçek bir kaos oldu. Sonunda ortak bir noktada buluşuldu buluşulmasına ama sonucun tam olarak içime sindiğini de söyleyemeyeceğim.

Evinizin renk kombinasyonu ile ilgili yeni denemeler yapmak istiyorsanız size ilham verecek çok sayıda örnek bulacağınız bir sayıyı tutuyorsunuz şu an elinizde. Yazın en favori renkleri ve iddialı mimari düzenlemeleriyle, yaz mevsiminin bu son ayında bir renk şölenine davet ediyoruz sizleri.

Fatma ÖZEL

  • Arşiv Sayısı : 32
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

House Beautiful Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017