Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İç Denetim - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > İç Denetim

İç Denetim Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İç Denetim adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İç Denetim Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İç Denetim

İş Dünyası Dergisi

Türkiye’de iç denetim mesleğine yön veren Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından 2001 yılından beri yayımlanan İç Denetim Dergisi, kendi alanında ilk mesleki yayın organı olma özelliğine sahiptir.

İç Denetim Dergisi, üç ayda bir olmak üzere yılda dört kez ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış dönemlerinde yayımlanmaktadır. İç Denetim Dergisi, iç denetim mesleğini ilgilendiren konularda gündem yaratmak, iç denetim mesleğinin ve TİDE’nin tanıtımına yaygınlık ve etkinlik kazandırmak, iç denetçilerin yerli, yabancı uzmanların bilgi ve deneyimlerinden faydalanmalarını sağlamak, iç denetim konularında yapılan çalışmaları ilgili çevrelere sunmak, iç denetim mesleği adına bilimsel ve kalıcı bir referans kaynağını oluşturmak ve bu şekilde referans bir meslek ve sektör dergisi olmak ve iç denetim mesleğinin ülkemizdeki gelişimine ve iç denetim alanındaki literatüre katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

İç Denetim Dergisi, Türkiye’de ve dünyada iç denetim mesleği ile ilgili konularda haberler, makaleler, yazılar, araştırmalar, dosyalar, duyurular, soru-cevaplar, eğitim sayfaları, röportajlar ile gündemi yakından takip etmektedir.

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Bahar 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

İç Denetim Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017