Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İnşaat Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > İnşaat Dünyası

İnşaat Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İnşaat Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İnşaat Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İnşaat Dünyası

Sektörel Dergisi

“ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ, EDECEĞİZ”

Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları’nın üçüncüsü geçtiğimiz ay düzenlendi. Toplantının açılış konuşmasında Türkiye İMSAD Başkanı F. Fethi Hinginar tüm sektörlerin temkini elden bırakmaması gerektiğini belirtmekle birlikte “İşimizin başındayız, üretmeye devam ediyoruz, edeceğiz” dedi ve olumsuz havanın etkisini düzeltmek için ülkenin büyük bir kararlılıkla hareket ettiğine de dikkat çekti. Hinginar ayrıca Türkiye ekonomisini canlandıracak önerilerini katılımcılarla paylaştı. Bu 5 öneriyi ve toplantı ile ilgili detayları özel haberler bölümümüzde okuyabilirsiniz.

TANAP-Doğal Gaz Boru Hattı’nın 2 bin metrekarelik hattını 14 saatte birleştiren Tekfen İnşaat dünyada bir ilki gerçekleştirdi. Sinpaş GYO European Property Awards’tan 5 ödülle döndü, PERA GYO’nun Skycity projesi International Propert Awards’ta 2 kategoride ödül aldı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün betonu The ACI Excellence in Concrete Construction yarışmasında birincilik ödülü aldı. Bu güzel haberler, vitrindeki projeler, mimarlarımızın öneri ve yorumlarını sayımızda bulabilirsiniz.

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 42
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İnşaat Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016