Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İnşaat Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > İnşaat Dünyası

İnşaat Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İnşaat Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İnşaat Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İnşaat Dünyası

Sektörel Dergisi

Yatırımlar devam edecek diyor, sektörün önemli bir kısmı. Genelde sektörü hareketli tutacağına inanılan kamu yatırımlarının dışında işaat firmalarının konut projelerine geçtiğmiz yıllardaki kadar olmasa da devam edeceğinin sinyalleri veriliyor, lansmanlar müjdeleniyor. Ancak inşaat malzeme sektörler ihracata ve kurumsallaşmaya yönlendiriyor enerjlerini. Üzerine basa basa ihracatta etkinleşme, hedef pazarlar ve satış ağı genişletme planları anlatılıyor. 2017 için genel tabloyu her şeye hazırlıklı ve ihracata yönelmiş Türkyeli profesyonellerin temkinli adımları çiziyor. İnsaat Dünyası 2017’ye sektörün önemli isimlerinden aldığı 2016 değerlendirmeler ve 2017 öngörüleriyle dolu bir Ocak sayısıyla giriyor. Ekonomimiz etkileyen tüm iç ve dış değişkenlerin değerlendirmesini yapmak farklı uzmanlık alanları gerektirecek kadar zor önümüzdeki yıllar için belki… Ancak İnşaat sektörü üzerine düşen için ilerlemeye, yatırımlara devam etmeye, ihracatını arttırmaya ve kurumsallaşmaya çalışıyor.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 45
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İnşaat Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017