Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İnşaat Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > İnşaat Dünyası

İnşaat Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İnşaat Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İnşaat Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İnşaat Dünyası

Sektörel Dergisi

TÜİK verilerine göre Türkiye genelinde konut satışları 2017 Ocak ayında bir önceki yılın aynı ayına göre %12,8 oranında artarak 95.389’a ulaştı, ilk kez satılan konut sayısı geçen yılın aynı dönemine göre %10,4 artıp ve 44.235 olurken, ikinci el konut satışları da geçtiğimiz yılın aynı ayına göre %15 artış gösterdi ve 51.154 oldu. Sektörün bir arada hareket etmesi ve oluşan sinerjinin de katkısıyla gerçekleşen büyümenin temeli, vadelerin uzaması, faiz oranlarının düşmesi olarak yorumlanıyor. 2017 yılının geneline yönelik olarak yeni rekorlar görmeyi bekleyen yatırımcılar, yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının da yabancı yatırımcılar gibi KDV’siz gayrimenkul alımı hakkından yararlanabileceği düzenlemenin de satışlara katkısı olacağını düşünüyor. Konuyla ilgili yatırımcı yorumları özel haber sayfalarımızda.

Bu ay konuğumuz Candy Hoover Türkiye Genel Müdürü Andrea Ojetti. Candy Hoover Türkiye’nin tecrübeli genel müdürü Ojetti, Türkiye organizasyonu ve önümüzdeki döneme ilişkin gerçekleştirecekleri hakkındaki sorularımızı yanıtladı. Güçlü, global bir marka olarak yüksek standarttaki ürünlerini, yerli üretimin getirdiği fiyat avantajıyla sunmasının yanı sıra yetkin servis faaliyetleri ve geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Candy Hoover Türkiye’yi mercek altına aldık.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 47
  • Son Sayı : Mart 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İnşaat Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017