Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İnşaat Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > İnşaat Dünyası

İnşaat Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İnşaat Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İnşaat Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İnşaat Dünyası

Sektörel Dergisi

Yapıyı oluşturan malzemeleri ele aldığımız Yapı Bileşenleri dosyamızda farklı sektörlerden öne çıkan ürünler yer alıyor. 3. Boğaz Köprüsü, İzmit Körfez Geçiş Köprüsü, Türkiye’den KKTC’ye Su Temini gibi birçok mega projenin bağlantı elemanlarını üreten Berdan Cıvata’dan 1997 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren ve inovatif cephe çözümleri sunan Sapa Türkiye’ye; NevPanel® Magnezyum Oksit Esaslı Yapı ve Yalıtım Panelleri’nden Vorne’nin geniş alanlar için sunduğu katlanır sürme sistemine kadar farklı alanlardan yenilikçi yapı bileşenlerini dosyamızdan okuyabilirsiniz.

Bu ay ki konuğumuz, Yale Türkiye Genel Müdürü Murat Pilge. Önümüzdeki dönemde mekanik ve dijital kilit pazarında hareketlilik yaratacak şirket satınalmaları ve üretim yatırımları gerçekleştireceklerinden bahseden Pilge, Türkiye’ye bağlı ülkelerdeki pazar paylarını da artırmayı hedeflediklerini söyledi. Yale’den, Türkiye oluşumundan ve kilit pazarından bahsettiğimiz özel röportajımızı mutlaka inceleyin.

İyi Okumalar

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 49
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İnşaat Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017