Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İnşaat Dünyası - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > İnşaat Dünyası

İnşaat Dünyası Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İnşaat Dünyası adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İnşaat Dünyası Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İnşaat Dünyası

Sektörel Dergisi

1994 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Ceylan İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan konuğumuz bu ay. Uzun ve keyifli sohbetimizde bize tüm samimiyetiyle sektöre dair düşüncelerinden bahseden; Fikirtepe’nin durumuna, özlenen mahalle hayatını canlandırma isteğine, proje finansman modellerine, sundukları ayrıcalıklara kadar pek çok konuda fikirlerini dile getiren Ceylan, gerçekleştirecekleri yeni projeleri de anlattı. Bu güzel söyleşimiz Ayın Konuğu köşesinde.

Vitrine çıkan projelerin yanı sıra çeşitli yatırım haberlerini de sizlere iletmeye başladığımız Vitrin bölümümüzde bu ay Rönesans’ın, Hollanda’nın en merkezi bölgelerinden Rotterdam’da gerçekleştirceği PPP projesi yer alıyor. Yollar ve tünellerden oluşan devasa bu proje için 1 milyar avro tutarında bir yatırım maliyeti öngörülüyor. Avrupa’da dev satın almalar gerçekleştiren Rönesans başarılarından sıkça söz ettirecek gibi duruyor.

İMSAD’ın geçtiğimiz ay yayınladığı Haziran 2017 Sektör Raporu’nda, son 10 yılda inşaat malzemeleri sanayisi için çok önemli bir pazar haline gelen Körfez ülkelerindeki kriz öne çıkıyor. Raporda, Türkiye’nin bu ülkelere gerçekleştirdiği ihracatın olumsuz etkileneceğinin altı çiziliyor. Ayrıca yeni ekonomi programının ağırlık vereceği alanlar arasında inşaat, kentsel dönüşüm ve alt yapı yatırımlarının yer alıyor oluşu vurgulanıyor. Beklentiler ve umutlar artıyor.

Oya Eşenli

  • Arşiv Sayısı : 52
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İnşaat Dünyası Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017