Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle Home - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Instyle Home

Instyle Home Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle Home adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Home Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle Home

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

SICAĞIN Renkleri

Bu ay karşınıza taptaze bir görüntüyle çıkıyoruz. Dergimizin sayfa tasarımı değişti, yeni konular eklendi. Özellikle de yaşadığımız şu çalkantılı dönemde bu yenilenme hepimize çok iyi geldi, enerjimiz arttı. Üstelik de sonbaharı şık ve dinamik karşılamış olduk. Umarım sizin de gözünüz gönlünüz açılır.

Her ne kadar önümüzde yine uzun bir tatil olsa da şehre dönüş kaçınılmaz. Bu da beraberinde evlerde derlenme, toparlanma, düzenleme işlerine girmek demek. Mesela gardroplarınızı elden geçirmek iyi bir başlangıç olabilir. Bunun için ‘Evde Düzen’ konumuzdan yararlanabilirsiniz. Daha radikal bir değişikliğe gidecekseniz de ‘Duvardan Duvara’ sayfalarımız size rehberlik edecektir. ‘İdeal İkili’de ise evin en önemli iki elemanı masa ve sandalye için kombin seçenekleri sunuyoruz. Ev gibi ofis dekorasyonu trendinin yükselişte olması nedeniyle sizlere Art Deco esintili harika bir örneğimiz var. ‘Stilini Sevdik’ sayfalarımıza mutlaka göz atın. Kapak kızımız Elif Dürüst’ün sanatla bütünleşen elegan evini ise zevkle inceleyeceksiniz ve eminim ilham alacak bir sürü fikir bulacaksınız.

Yeniliklerin hepimize iyilikler getirmesi dileğiyle, yaşam enerjiniz bol olsun!

Serra Akıncı

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Home Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016