Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle Home - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Instyle Home

Instyle Home Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle Home adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Home Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle Home

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yıl sonu geldi, ben yine ‘hangi ara geçti bunca zaman, yılbaşı ağacını daha yeni kaldırmıştım’ derken buldum kendimi.Belki biraz da bu yüzden bu sene ağaç kurup süslemek yerine evde farklı yılbaşı süslemeleri deneyeceğim.

Gördüğünüz gibi kapağımızda da ışıltıyı Deniz Çakır’ın kendi güzelliği ve elbisesinin pırıltısı ile yakalamayı tercih ettik. ‘Güzel Dilekler Evinde’ farklı köşelere yerleştirilmiş yılbaşı temalı detayların Aralık ayının beraberinde getirdiği kutlama ruhunu pekiştirmeye yeterli olduğunu göreceksiniz.

Yılbaşı hediye alışverişinizi de kolaylaştırdık. ‘Hediye Yağmuru’ dosyamıza göz atmanız yeterli olacaktır. Hayal dünyasına dalmak isteyenler için ise sezonun en çarpıcı dizilerinden Cesur ve Güzel’in setini ziyaret ettik. Başrol oyuncularının güzelliğinin yanısıra dekorasyon detaylarına da hayran olacaksınız.

Damak tadınızı da düşündük tabii ve InStyle ile birlikte bugüne kadar yayınladığımız tariflerden favorilerimizi topladığımız Gurme Lezzetler ekini hazırladık. Mutfağınızın baş köşesinde yer alacağı kesin.

Yeni senede hayatınızdan güzellik, sağlık, huzur, lezzet ve pırıltı hiç eksik olmasın!

Serra Akıncı

  • Arşiv Sayısı : 21
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Home Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016