Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle Home - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Instyle Home

Instyle Home Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle Home adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Home Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle Home

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

‘Ünlüler evlerini açmaz, o kadar ünlü mü var, kapak yapacak kimseyi bulamazsınız, bu konsept işlemez!’ filan derken 100. sayıya gelmişiz. Aslında şaşırmamak lazım çünkü yanımda işini zevkle, sevgiyle, özveriyle yapan, harika ekip arkadaşlarım var. Serra, Hande, Sevil, Şafak sağolun varolun.

Yıllarca dekorasyon dergileriyle haşır neşir olunca haliyle bir sürü ev geziyor görüyoruz. Ev sahiplerinin evlerine yaklaşımlarını, bakışlarını gözlemlemek işimin bir parçası olmaktan öte özellikle ilgimi çeken bir konudur. Hatta evleri inceleyerek sahiplerinin dekorasyonu yaparken neler hissettiğini tahmin etmeye çalışırım. Ama bugüne kadar ev ve dekorasyonla ilgili bir ev sahibinden duyduğum en güzel sözü ise bu sayımızda Dragos’ta, eşi Oya Koçan ile bizi evlerine konuk eden sevgili Hüsametten Koçan söyledi: “Evimizi en yalın şekilde düzenledik. Zaten zaman içinde hayat içini doldurdu.”

İçini sevgi ve huzurla dolduracağınız keyifli evleriniz olması dileğiyle.

Serra Akıncı

  • Arşiv Sayısı : 23
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Home Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017