Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle Home - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Instyle Home

Instyle Home Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle Home adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Home Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle Home

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Şehirde yaşarken yazı tam anlamıyla hissetmek, hakkını vererek yaşamak pek mümkün olamıyor. Mesela benim için yaz; güneş doğar doğmaz denize atlamak, hasır şemsiyenin altında kitap okumak, yasemin kokulu esintilerin incecik perdeleri uçuşturduğu serin odalarda öğleden sonra uykuları demek.

Tabii buna tatil de denebilir ama araya bol ışıklı, huzurlu bir atölyede ellerimle çalışıp ürettiğim saatleri katarsak pekala keyifli bir yaşamın yaz hali olarak da kabul edilebilir.

Siz lütfen derginin sayfaları arasında Bodrum kıyılarında veya Boğaz kenarında ya da süper lüks bir yatta gezinti yapın. Sonra dünyanın dört bir yanından harika otellerde dolaşıp ev dekorasyonunuz için ilham alın. Babalar günü için hediye fikirleri, tek kişilik yaz menülerine tarifler bulun.

Bugünün ve gelecek tüm günlerin hepimize yepyeni güzellikler getirmesi dileğiyle...

Serra Akıncı

  • Arşiv Sayısı : 27
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Instyle Home Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017