Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Instyle

Instyle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle

Kadın Moda Dergisi

Merhaba

Güzellik özel sayımıza hoşgeldiniz! Titiz bir araştırma süreci sonucunda hazırladığımız ‘En İyi Güzellik Ürünleri’ listemiz (s. 187), InStyle editörleri ve uzmanlar tarafından seçilmiş 180 ürün içeriyor. Saç, makyaj, cilt ve vücut bakımı gibi belli başlı kategorilerde bir araya getirdiğimiz ürünler arasında, bu listeye 11 senedir aralıksız girmeyi başaran ‘star’lar da var!

Mayıs kapağımız için Berrak Tüzünataç’la çekim yaptığımızı duyan bazı arkadaşlarım, kulis havadislerini merak ettiler haliyle… Hepsinin sorduğu bir soruya buradan cevap veriyorum. Evet, Berrak gerçekten ‘güzel’ sıfatının içini fazlasıyla dolduruyor; boyu, posu, cildi ve renkleriyle son derece Avrupai bir görünüm çiziyor. Son dönemde adından çok söz ettiren Fi dizisiyle izleyicilerle yeniden buluşan oyuncu, bu sıfatı sadece fi ziğiyle değil, hayatı ele alışıyla da hak ediyor bence. En son iki yıl önce bir başka InStyle kapak çekimi için bir araya geldiğimiz Tüzünataç’ın bu süre zarfında neler yaptığını, yeni proje ve hayallerini öğrenmek için sayfa 223’ü çevirin.

Bu ay içerde daha birçok güzel isim var. Yerli diziler içindeki favorimlerimden Cesur ve Güzel’in ‘garip’ adamı Yiğit Özşener, blumia’dan kurtulmayı başardıktan sonra tüm genç kızlara kılavuzluk edecek hayat hikayesini anlattığı yeni bir kitap çıkaran oyuncu Lily Collins, çocukluktan hoş bir genç kadına dönüşümünü çok yakından gururla izlediğim, son dönemin yükselen genç oyuncularından Leyla Feray, stil denince aklıma ilk gelen isimlerden sevgili arkadaşım Fatoş Yalın bunlardan sadece bazıları… Keyifle okumanız dileğiyle…

Hepinize şahane bir Mayıs ayı diliyorum!

İçim Gömüç

  • Arşiv Sayısı : 27
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017