Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Instyle - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Instyle

Instyle Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Instyle adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Instyle Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Instyle

Kadın Moda Dergisi

Merhaba

Bu sayımızda yeni sezonun moda kodlarını paylaşmaya devam ederken, profesyonel hayatın içindeki birçok kadın için hayli önemli olan ofis stillerini de mercek altına alıyoruz. Ofis ortamına uygun giyinmenin kuralları seneden seneye değişkenlik göstermiyor, ama meslekten mesleğe çeşitlilik arz edebiliyor.

Sahip olduğumuz mesleğe göre iş hayatınız ister casual ve yaratıcı, ister kurumsal ve sofistike görünümler gerektirsin, günün büyük bölümünü geçirdiğiniz çalışma alanlarınızda şıklığınızdan ödün vermek istememeniz son derece doğal... Editörlerimiz sabahları gardırop önünde seçim yaparken kaybettiğiniz zamanı size geri kazandıracak, stilinizi vurgularken rahat etmenizi de garantileyecek şık kombinleri beğeninize sunuyorlar (s.135, 162).

Kapak röportajını gerçekleştirdiğimiz Burcu Esmersoy, ekran ışığını uzun yıllardan beri başarıyla korumayı beceren nadir isimlerden... Bu ay 40 yaşını kutlayan sunucuyla yaptığımız çekimde, Koray Birand'ın objektifine yansıyan ışıltısında siz de hayran kalacaksınız (s. 229).

Gelecek ay görüşmek üzere...

İçim Gömüç

  • Arşiv Sayısı : 20
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Instyle Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016