Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İstanbul Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > İstanbul Life

İstanbul Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İstanbul Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İstanbul Life Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

İstanbul Life

Şehir Yaşam Dergisi

YAZA GERİ SAYIM!

Baharın son ayındayız... Artık yaz mevsimine sayılı günler kaldı. Güneşin tatlı tatlı ısıttığı, teraslarda, bahçeli mekanlarda güzel havaların tadının çıkarıldığı mevsimdeyiz... İstanbul da bu mevsimde başka güzel... Bu sayımızda sizi bahar mevsiminin tüm güzelliğini yansıtan sayfalar bekliyor. Köşe yazarımız Saffet Emre Tonguç masal tadında bir yazı yazdı. İstanbul’un üç güzelini; erguvan, lale ve mor salkımları anlattı... Şehri hayran kalınacak bir tabloya dönüştüren bu güzelliklerin hikayesi sayfalarımızda. Baharın keyfine varabileceğiniz açık hava mekanlarını da sizin için derledik... Şehrin popüler mekanlarının yenilenen menülerine de göz attık... En yeni lezzetler de sayfalarımızda.

Kapak konuklarımız ise mayıs ayında yeni filmleri ‘Eski Sevgili’ ile beyaz perdede izleyeceğimiz Bade İşcil ve Tolgahan Sayışman oldu. Tuzla Yat Kulübü’nde iki oyuncuyla harika bir çekim gerçekleştirdik. Güzel havaların olmazsa olmazı piknik keyfi için de üç başarılı şef ile bir araya geldik. Elif Edes Tapan, Refika Birgül ve Hazer Amani’nin hem lezzet önerileri hem de şahane fotoğrafları sayfalarımızda. Mayısta festivaller, konserler, spor etkinlikleri ile şehrin ajandası da dolu dolu..

Çok güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle...

Senem Bal Ay

  • Arşiv Sayısı : 65
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İstanbul Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017