Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İstanbul Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > İstanbul Life

İstanbul Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İstanbul Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İstanbul Life Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

İstanbul Life

Şehir Yaşam Dergisi

ŞEHRİN ‘EKİM’ HALİ

Ekimle birlikte sonbaharı yarıladık. Mevsimin serinliğine inat yaz günlerini aratmayacak kadar hareketli ve sürprizli bu ay. Neden mi? Ekim pesi sıra baslayan festivaller, etkinliklerle dolu dolu bir ajanda sunuyor bize. Filmekimi, 26. Akbank Caz Festivali, 3. Tasarım Bienali… Yeni oyunlarını sahneleyen tiyatrolar, sergilerle tekrar sezona merhaba diyen galeriler… Şehrin nabzını tutmak için etkinlik önerilerimize ve ajandamıza mutlaka göz atın!

Ekim sayımızın kapak çekimi için rotamızı Tarihi Yarımada’ya çevirdik. Ayhan Sicimoglu ile önce Kapalıçarsı’ya gittik, tarihi mekanın içinde dolaştık. Ardından da Sultanahmet’te bulunan Four Seasons Hotel’de çekimimizi tamamladık. Tarihi Yarımada’nın sakin ve eski kalabalığından uzak haline üzülmemek elde değil. Tekrar canlı, hareketli günlerine dönmesini ümit ediyoruz. Müzeleri, alışveriş ve lezzet durakları, tarihi mekanları ile güzelliği tarif edilemez bir rota… Ve her gidişinizde keşfedecek sayısız yeni adres bulmak da mümkün… Sayfalarımızı çevirmeye başladığınızda sizleri başka neler ve kimler bekliyor? Ekim ayının tadına varmak için Mustafa Seven, Tanem Sivar, Oben Budak, Can Bonomo ve Arda Türkmen’den şehre dair öneriler; sezon trendlerini bulabileceğiniz moda dosyamız; Saffet Emre Tonguç’un kaleme aldığı Berlin ve Seyşeller de radarınızda olsun.

Gelecek ay görüşmek üzere…

Senem Bal Ay

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İstanbul Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016