Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İstanbul Life - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > İstanbul Life

İstanbul Life Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İstanbul Life adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İstanbul Life Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

İstanbul Life

Şehir Yaşam Dergisi

YENİ YILA HAZIRIZ

2017’ye artık sayılı günler kaldı. Yeni yılı karşılamaya hazırlanıyoruz. Aralık ayının tatlı bir telası var. Bir yanda ‘zaman ne kadar çabuk geçiyor’ serzenişleri diğer yanda ise gelen yeni yılın heyecanı… İnsan böyle zamanlarda daha çok; yaptıkları, hayata geçirmek istedikleri ve zaman bulamadıkları arasında derin bir muhasebe içinde buluyor kendini… Madem 2016’ya sığdıracağınız anılarınız için zaman kısıtlı… Yeni yıla bırakmadan, hayal ettikleriniz, en çok yapmak istedikleriniz için kendinize bir şans verin… Küçük bir liste yaparak ilk adımı atın.

Bu şehri keşfetmek ve daha keyifle yaşamak için de dergimizin sayfalarını çevirmeye koyulun… Görmek isteyip de vakit bulamadığınız bir semti gezin… Sokaklarında turlayın… Fener, Balat, Karaköy, Kuzguncuk, Moda… Açılan yeni mekanları keşfedin, yeni lezzetler tadın. Bu ay Bebek’ten Levent’e, Göztepe’den Suadiye’ye uzanan yeni mekan önerilerimiz var size. Köse yazarımız Saff et Emre Tonguç ise aralık ayında gidilebilecek seyahat rotalarını kaleme aldı. İspanya, Atina, Milano… Yılbaşı öncesinde kısa bir tatil molası vermek isteyenler ya da yeni yıla farklı bir atmosferde girmeyi hayal edenler için ideal. Şehirde yeni yıla nasıl gireceğine karar veremeyenler için de yılbaşı dosyamız sayfalarımızda sizi bekliyor. Restoranlar, oteller, kulüpler… 50 önerimiz var. Dosyamıza bakmadan program yapmayın.

2017’de tüm hayal ettiklerinizin gerçekleşmesi ve yüzünüzün hep gülmesi dileğiyle!

Yeni yıl huzur, sağlık, mutlulukla geçsin!

Senem Bal Ay

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

İstanbul Life Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016