Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
İş'te Kayseri - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > İş'te Kayseri

İş'te Kayseri Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj İş'te Kayseri adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

İş'te Kayseri Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

İş'te Kayseri

İş Dünyası Dergisi

Merhabalar çok kıymetli okuyucularımız, yeni sayımızla karşınızdayız. Kayseri, sanayi ve ticaret kenti olarak bilinir. Ve yine modern şehirciliği, eğitim ve sağlık alanındaki önemli yatırımları ile de ön plana çıkmış şehirlerimizdendir. Bu özelliklerinin yanı sıra son yıllarda turizm alanında da önemli çalışmaların yürütüldüğüne şahit oluyoruz. Başta Erciyes Master Projesi olmak üzere, Step To Kayseri Projesi ve benzer bir çok projenin hayata geçirilmesi bunun en somut kanıtı. Kayseri, doğal güzellikleri, kültür ve tabiat varlıkları, kültürel ve sanatsal faaliyetleri ile kültür, sanat ve turizm şehri olma yolunda hızla ilerliyor.

Bildiğiniz gibi İş’te Kayseri sıradan bir dergi değil. Kayseri’nin geleceğine yön vermeye çalışan önemli bir platform. Bizde turizmin çok önemli olduğuna inanıyoruz. Dört mevsim turizmin hedeflendiği Erciyes’te yeni yapılan pistler, mekanik tesisler, yaz turizmi ve dağ sporları ile ilgili yapılan çalışmaları Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid CINGI ile görüştük. Mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Turizm profesyonelleri ile yaptığımız görüşmelerde Erciyes’te olduğu gibi Kayseri içinde genel bir Turizm Master Planı’na ihtiyaç olduğu en çok dile getirilen husus olarak ön plana çıkıyor. Şehrin gerek altyapı olarak, gerekse sosyolojik olarak turizme hazır hale gelmesi, kaynakların etkin kullanılması ve şehirdeki tüm turizm aktörlerinin koordineli ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için elzem bir konu olduğuna bizde yürekten inanıyoruz. Bu konu ile ilgili yapılacak çalışmalara destek olmayı ve sürekli gündemde tutmayı bir vazife olarak görüyoruz. Gelecekte turizm açısından Kayseri’nin çok başka yerlerde olacağının müjdesini yapılan çalışmalar veriyor. Turizm ile ilgili son olarak şunu ifade etmek istiyoruz. Başta hizmet sektörü olmak üzere Kayseri’de faaliyet gösteren işletmelerin buna hazırlık yapmaları gerektiğini hatırlatmak ta yarar görüyoruz.

Ekonomi için girişimciliğin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için her sayı genç girişimcilerin projelerine yer vermeye çalışıyoruz. Web üzerinden ingilizce öğretmenin eğlenceli ve etkili yolunu bulmuş üç üniversiteli gencimizin hikayesini ve araştırmacı yazar Nejdet Bayraktaroğlu’nun Ahilik ile ilgili özgün araştırmasını yine bu sayımızda bulabilirsiniz.

Ekibimiz siz değerli okuyucularımız için, yine özgün ve doyurucu içeriğe sahip, dolu dolu bir sayı hazırladı. Katkı sağlayan, destek olan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz, keyifle okumanız dileği ile, sağlıcakla kalın…

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : Kasım 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

İş'te Kayseri Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017