Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kaan Spa - SPA Sağlık Merkezi Broşürü
Ana Sayfa > Kaan Spa

Kaan Spa Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Kaan Spa adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Kaan Spa Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Kaan Spa

SPA Sağlık Merkezi Broşürü

Sektörde 13. yılını dolduran Kaan Turizm Ltd. Şirketi, projeleri ve yatırımları ile birlikte sektörde anlamlı bir yer edinmiştir. SPA & Welness ve Thallaso Merkezleri, yoğunlukla Antalya otellerinde bulunmakta olup, Türkiye’de 7 otelde hizmet vermektedir.

Aile işletmesi etiğiyle hareket eden ancak profesyonel bir şirket olan Kaan Turizm Ltd., insanlara saygı çerçevesinde, geleceğe yatırım yapmanın bilinciyle hareket etmektedir. Bu sayede, ulusal ve uluslararası arenada kendisine saygın bir yer edinmiştir. Modern bir duruş ve dinamik bir yapıya sahip olup, araştırmasına hız katarak, gelişmeye ve değerini arttırmaya devam etmektedir.

Şirketin Antalya merkezinde bulunan ana ofisinde görevli ekip, diğer otellerdeki hizmet akışını, müşteri memnuniyetini, personel performansını yakinen takip etmekte, gerekli uyarıları ve alınması gereken tedbirleri anında gündeme getirmekte.

Kaan Turizm Ltd. Şirketi yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek, Kaan Spa’nın yedinci merkezini Bursa Çelik Palas’ta açtı. Makine ve teknoloji dünyasının hızla ilerlediği bugünlerde, işini severek yapan ve işinde gelişmek isteyen kişilere ulaşmak ne kadar zorlaşsa da, Kaan Spa, spor akademilerinden mezun ve alanında özel eğitim almış uzmanlar eşliğinde yoluna devam etmeyi sürdürüyor. Farklı milletlerden çalışanların yer aldığı Spa merkezlerinde, takım çalışmasına yatkın kişilerin bulunmasına ise ayrı bir hassasiyet gösteriliyor.

Bursa Çelik Palas’ta, hizmete geçen Kaan Spa, uzmanları ile birlikte sizleri bekliyor. Saat 07.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veren bu merkez sayesinde dinlenmek için uzaklara gitmenize artık gerek yok. Kişisel durumunuza, isteğinize göre uygulanan ve birbirinden farklı birçok masajı içeren SPA, thermal havuz, hamam, sauna, fitness ve Vitamin Bar’ı ile Uludağ’ın karlı eteklerinde size sıcak bir dünya sunuyor. Haftanın yorgunluğunu geride bırakmak için, herhangi bir ön bilgiye sahip olmadan gidebileceğiniz bu merkezde, sizi adım adım yönlendiren rehberler eşliğinde, uzmanların kokulu masajları arasında bedeninizin ne kadar değerli olduğunun bir kez daha farkına varacaksınız.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2010
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Kaan Spa Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017