Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kariyer.net - İnsan Kaynakları Haberleri ve Reklamları
Ana Sayfa > Kariyer.net

Kariyer.net


Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları Şirketidir
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veritabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Türkiye'nin ilk İnsan Kaynakları sitesi olarak faaliyete geçtiği 1999 yılından bu yana elektronik İnsan Kaynakları teknolojilerini yaygınlaştırma misyonu doğrultusunda öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kariyer.net 300 bine yakın kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır
Kurulduğu günden bu yana 300 bine yakın kişinin istihdam edilmesini sağlayan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biridir. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşmiştir.

Kariyer.net bir iLab Holding Şirketidir
iLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatşrşm yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan iLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Türkiye'nin internetten ilk karşılaştırmalı sigorta hizmetini sunan Sigortam.net, kurumlar arası elektronik ticaret projelerinde uzmanlaşan Treda, kimya ve plastik e-pazaryeri ChemOrbis ve demir çelik sektörü e-pazaryeri SteelOrbis bulunmaktadır. iLab Holding, gittigidiyor.com sitesinin de azınlık ortağıdır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir
Kariyer.net'in başlıca işlevi, iş arayan adaylarla personel arayan işverenleri internet ortamında bir araya getirmektir. Ancak Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistemdir. Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

Kariyer.net zaman ve maliyet tasarrufu sağlar
Kariyer.net diğer işe alım yöntemlerine göre çok daha hızlı ve ekonomiktir. İşe alım süreçleri için harcanan zamandan ve paradan çok önemli boyutta tasarruf sağlayan Kariyer.net, bu özelliğiyle şirketlere büyük bir süreç verimliliği sunmaktadır. En doğru kişiyi işe alabilmenin bir şirkete sağladığı kazanç ise paha biçilmezdir.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir
Kariyer.net, İnsan Kaynakları teknolojileri konusunda engin bir deneyim ve bilgiye sahiptir. Kariyer.net bütün bu deneyimini İnsan Kaynakları uygulamalarını destekleyecek ürün ve hizmetlere dönüştürmektedir. Türkiye'nin ilk ve tek online eğitim rezervasyon sitesi KariyerAkademi.net, İnsan Kaynakları departmanlarının eğitim ihtiyaçlarına yanıt vermekte, KariyerExecutive veritabanı yöneticilerin istihdamına yönelik büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro ise Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirerek iş dünyasına sunmakta, süreç verimliliğini en üst noktaya taşımaktadır.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür
Kariyer.net 5 yıldır her ay 80 sayfalık bir İnsan Kaynakları ve İş Dünyası dergisini, tamamen kendi bünyesinde oluşturmakta ve İnsan Kaynakları profesyonellerine ücretsiz olarak ulaştırmaktadır. İK dünyasının en önemli yayınlarından biri olan bu dergiyle Kariyer.net, sektörün bilgi kaynağı ve iletişim köprüsü rolünü üstlenerek kurumsal gelişime destek vermektedir.

Kariyer.net 10 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir
Türkiye'nin her yerine aynı hızda ve kalitede hizmet götürmeyi hedefleyen Kariyer.net'in uzman 168 çalışanı, İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Yeşilköy ofislerine ek olarak; Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya bölge ofisleri ve Kayseri, Konya, Gaziantep ve İzmit satış ofisleriyle Kariyer.net'in İnsan Kaynaklarıo teknolojileri, Türkiye'nin her yerine ulaştırılmaktadır.
 

Dergilerde Yayınlanan Kariyer.net Haberleri ve Reklamları

 
 
"2012 yılında Denizli ve Eskişehir ofislerini açarak ofis sayısını 13’e yükselten Kariyer.net’in Genel Müdürü Yusuf Azoz, 2013’te de Anadolu’da ofis açmaya devam edeceklerinin sinyalini veriyor.
31 Aralik 2012 Pazartesi
   
"Yeni yıla yeni logomuzla merhaba diyoruz... Yeni yılda da sizler için İK'daki son trendleri gözlemeye devam ederek, en iyiyi ararken sizin gözünüz olacağız.
27 Aralik 2010 Pazartesi
   
"16 - 17 Şubat 2011 tarihleri arasında yapılacak olan İnsan Kaynakları Zirvesi'nde gerçekleştireceğimiz ödül töreninde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.
1 Kasim 2010 Pazartesi
   
"Kariyer.net Mayıs ayı istihdam endeksi sonuçlarına göre sektörlerdeki yeni iş ilanı sayıları kriz öncesi rakamları geride bıraktı.
17 Agustos 2010 Sali
 
 
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017