Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kariyer.net - İnsan Kaynakları Dergisi
Ana Sayfa > Kariyer.net

Kariyer.net Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Kariyer.net adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Kariyer.net Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Kariyer.net

İnsan Kaynakları Dergisi

Bir yıl daha bitti

Başlık biraz melankolik olsa da zor ve hassas dengeler içerisinde bir yıl daha geride kalıyor. 2016 hem Türkiye hem de dünya için dengelerin sürekli olarak korunmaya çalışıldığı bir yıl olarak hatıralarda kalacağa benziyor.

İş dünyasının bu değişimlere kendini ustalıkla adapte etmeye çalıştığı tüm bu süreç içerisinde İnsan Kaynaklarının rolü her zamankinden daha fazla öne çıkıyor. Pozisyona uygun elemanın işe alımından başlayan ancak günümüzde daha da önemli hale gelen yetenekli çalışanın elde tutulması kavramı anlamını bu ortamda daha da derinleştiriyor.

Bu nedenle her yıl dile getirilen “değişime odaklanmak” mottosu bu yıl artık “verimli bir değişime odaklanmak” olarak da dile getiriliyor. Böylece tüm süreçlerin verimli olarak planlanması kritik hale geliyor. Bu durum en kısa tanımlamasıyla teknolojiyi daha etkin kullanmayı, araçları dijitalleştirmeyi ve yeni çağın yeni uygulamalarına hızla adapte olmayı gerektiren bir süreci beraberinde getiriyor.

Yeni yıldan bu kadar söz etmişken, yeni yılın fırsatlarla geldiğinden söz etmemek olmaz. Değişimin ve fırsatları görebilmenin en çok bu tür dönemlerden sonra geldiğini unutmadan 2017'yi karşılamak gerekiyor.

Yeni yıla yeni ve taze fikirlerle girmenizi diliyorum.

Yeşim Sarıer Aksu

  • Arşiv Sayısı : 80
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Kariyer.net Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016