Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Kids&Gourmet - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Kids&Gourmet

Kids&Gourmet Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Kids&Gourmet adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Kids&Gourmet Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Kids&Gourmet

Anne Çocuk Dergisi

Merhaba,

Ekim ayını çok severim. Hava henüz çok soğumamıştır ve şehirlerde festivaller, konserler, sergiler çoğalmıştır. Tüm bu sanat etkinlikleri, şehirlerin gülen yüzleridir.

Bu sene çok sayıda festival ve konsere katılma fırsatı buldum. Artık 9 yaşında olan oğlum bana, klasik müzik konserleri, resim sergileri, rock konserleri derken hemen hemen tüm etkinliklerde eşlik etti. Gideceğimiz etkinlikleri onun ve benim zevkime göre düzenledik. Anne olarak ben, çok mutlu oldum ve onun da keyifli olduğunu gözlemledim. Hoşlanmayacağını sandığım bazı konserlerden “anne ne kadar güzelmiş daha önce neden dinlememişim” diyerek ayrılması bana, onun adına düşünüp, karar vermek yerine önce kendisinin deneyimlemesine izin vermem gerektiğini hatırlattı.

Bu olgunluğa geldiğine göre artık mümkün olan konularda ona, daha çok seçenek sunmalı ve deneyimlemesine, kendi zevkini oluşturmasına seyirci olmalıyım.

Çocuklarımız büyürken, bizler de biraz daha geriye, seyirci koltuklarımıza doğru çekiliyoruz ki onların karar verme, hayatı idameetme konularında yetenekleri daha özgür gelişsin.

Bu vesileyle, özgürlüğümüzü borçlu olduğumuz cumhuriyetimizin en güzel bayramı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlarım.

Sevgilerimle,

Serap Torun

  • Arşiv Sayısı : 21
  • Son Sayı : Ekim-Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Kids&Gourmet Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017