Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Konsept Projeler - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Konsept Projeler

Konsept Projeler Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Konsept Projeler adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Konsept Projeler Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Konsept Projeler

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Mimarlık ve Tasarımın Şekillendirdiği Yaşam Alanları Dergisi: KONSEPT PROJELER®

Mimarlık ve tasarımın şekillendirdiği; tasarımcı, mimar, ürün ve son kullanıcıyı bir araya getiren yaşam alanları dergisi KONSEPT PROJELER® okuruna bilgi sunmayı hedefleyen rafine bir yayın ve platform.

Dergi, yaşam alanlarına dair yeni, özgün, farklı, sıra dışı, rafine bilgiyi, konunun uzmanları ve profesyonelleri üzerinden; yalın, doğru, ve nötr yaklaşımla edinmek isteyen herkese hitap ediyor.

Sadece bilgi aktarmakla kalmayıp farklı işbirliklerine aracılık eden KONSEPT PROJELER® ürünle okuru buluşturmanın yanı sıra yeni çözüm ortaklıkları oluşturmak için kişiler, kurumlar, markalar arasında iletişimi güçlendirecek şekilde konumlanıyor. Sektördeki gelişme ve yenilikleri öncelikli olarak duyuran yayın, önemli bazı projelerin ilk lansmanlarını ve özel röportajlarını okuruna sunuyor, yerli ve yabancı pek çok saygın mimar ve tasarımcıyı sayfalarına konuk ediyor.

  • Arşiv Sayısı : 51
  • Son Sayı : Nisan-Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Konsept Projeler Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017