Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Konsept Sağlık - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Konsept Sağlık

Konsept Sağlık Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Konsept Sağlık adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Konsept Sağlık Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Konsept Sağlık

Şehir Yaşam Dergisi

Konsept Sağlık ve Yaşam Dergisi'nin ana amacı Türkiye ve ilgili ülkelerde, sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmek için toplumun doğru bilgiye ulaşmasını sağlamaktır. Doğadaki tüm canlıların yaşam hakkına saygı göstererek yayınlarını sürdürecek olan dergimiz sağlık olamadan hiçbir başarı ve mutluluğa kalıcı olarak ulaşılamayacağı gerçeğinden hareket ederek bilgi yayma görevini yapmaktadır. Sadece dergi sayfaları ile sınırlı kalmayan çeşitli etkinliklerle, kamuoyunun aydınlatılması planlanmaktadır. İş dünyası ve ticari kaygılarla insan sağlığını olumsuz etkileyen reklam ve duyurular dergimizde yer almamakta ve sadece doğru bilginin yüceltilmesi hedeflenmektedir.

İnsanın yaşam konforu ve mutluluğunun iyileştirilmesi amacına hizmet eden tüm bilgi ve yaşamdan renkler sayfalarımızda yer almakta ancak yine doğa ve insan için zararlı olacak hiçbir ürün ve düşüncenin tanıtımı yapılmamaktadır.

Konsept Sağlık’in doğru bilginin kaynağı olarak işlev görmesi ve hatırlanmasını diliyoruz.

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Temmuz- Ağustos 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Konsept Sağlık Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017