Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
LabMedya - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > LabMedya

LabMedya Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj LabMedya adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

LabMedya Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

LabMedya

Bilim Sağlık Dergisi

LabMedya, adından da anlaşılacağı üzere laboratuvar sektöründe medya kanalı olarak yaklaşık 5 yıldır hizmet eden, sektörün büyük bir ilgi ve merakla takip ettiği bir yayındır. İçeriği tamamen bağımsız, özgür ve sektörel konuları kapsadığından her sayısı merakla beklenen bir yayın olmuştur. Kuşe kağıda ve her sayfası renkli olmak üzere iki ayda bir 10.000 ile 13.000 adet arası basılmaktadır. Yayınımız, direk olarak posta yolu ile ve ücret alınmadan ilgili kişinin adına gönderilmektedir.

Aynı zamanda yayınımız web sitemiz ve mobil uygulamamız ile online ve interaktif olarak okunabilmektedir. Ayrıca mail bankamızda bulunan bu sektördeki yaklaşık 30.000 kişiye de e-mail yoluyla soft kopya olarak gönderilmektedir.

Özet olarak ulaştığımız kişi sayısı toplamda 40.000’i geçmektedir.

Sosyal medyada da popüler olan Labmedya her geçen gün dahada fazla takip edilmektedir. Facebook sayfamızda hemen hemen hergün sektör, bilim, sağlık ve teknoloji ile ilgili güncel haberler paylaşılmakta ve büyük ilgi görmektedir.

Vizyonumuz ulaşacağı her noktada, insanların ilgisini çekecek, okutabilecek ve her sayısını merakla bekletecek bir yayın olmaktır. Bu bağlamda içeriğimiz ve tasarımımız tamamen insanların ilgisini çekecek ve sıkmayacak bir şekilde hazırlanmaktadır. Hedefimiz Türkiye’de ki ve Türk Cumhuriyetlerinde ki her laboratuvara ve laboratuvar ile ilgili herkese ulaşmaktır.

  • Arşiv Sayısı : 7
  • Son Sayı : Kasım-Aralık 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

LabMedya Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017