Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

Hoşçakal 2016

Şu herkesin ortak takdiri olacaktır ki 2016 “biraz” berbat bir yıldı. Türkiye açısından –bana sorarsanız- tamamıyla büyük bir fiyaskoydu zaten ama dünyada olan biten de pek iç açıcı sayılmazdı. O yüzden de ivedilikle 2016’yı uğurluyor ve daha önce hissetmediğimiz kadar büyük bir umutla 2017’yi kucaklıyoruz.

2017’de bizi, yani oyuncuları oyun dünyası adına nelerin beklediğine bir önceki ay değinmiştik. Her ne kadar deprem yaratacak bir oyun göremeyeceğimizi düşünsek de yine de listede heyecan verici yapımlar var.

2017 aynı zamanda PSVR’ın gelişim dönemi olarak geçeceği için de bolca sanal gerçeklik tecrübesi yaşayacağımızın işaretçisi. Elbette HTC Vive’ı, Oculus Rift’i görmezden gelmiyoruz fakat PSVR’ın erişilebilirliği, Türkiye’de bulunması çok zor olan bu iki cihazın çok üzerinde. Dolayısıyla 2017’de bol bol VR oyunu oynayacağız, şimdiden haberiniz olsun. Bu ay dergide elbette –her yıl klasikleşmiş olan- Yılın Oyunları dosya konusunu başrole oturttuk. Hangi oyun, hangi türün birincisi oldu, kimler ikinci geldi, hepsini 14 sayfalık dosya konumuzda bulabilirsiniz.

Yıllar süren bekleyişin ardından aynı anda ofisimize düşen Final Fantasy XV ve The Last Guardian incelemeleri de bu ayın diğer önemli konularından.

Yılın ilk gününde zamanınızı daha fazla almadan yeni yılınızı kutluyor ve 2017’nin muhteşem bir yıl olmasını diliyorum.

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 61
  • Son Sayı : Ocak 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017