Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

Gölgelerin gücü adına

Aklıma çok fazla bir şey takılmaz. Hele ki oyun dünyasında birçok konu benim için 2+2 basitliğinde artık. (Abartıyor.) Lakin bir konu aklıma uzun bir süredir takılmıştı ve belirli periyotlarla bu konuyu sorguluyordum.

Bildiğiniz gibi yıllar önce şahane bir Orta-Dünya oyununa kavuşmuştuk. Shadow of Mordor, muhteşem bir aksiyon oyunuydu ve son derece eğlenceliydi. Çabucak bir devam oyununun açıklanacağından emindim lakin bu bir türlü gerçekleşmedi. Ben de kendimi her 6 ayda bir, “Bu oyunun devamını niye yapmıyorlar yahu?” diye sorarken buldum. Ve müthiş açıklama, çok alakasız bir zamanlamayla geçtiğimiz ay yapıldı, Shadow of War açıklandı! İlk oyundan çok farklı olmayacağı ama yine de gayet eğlenceli bir oyun olacağı her halinden belli olan Shadow of War’un gazıyla da dergide Özay Şen’in kaleminden çıkan, sağlam bir Orta-Dünya dosya konusuna yer verdik. Ben de fırsat bu fırsat, Sekiz’de yine aynı temayı işledim.

Kapak konumuz da kuşku götürmez bir şekilde Wildlands’e ayrılacaktı ve bunu gerçekleştirdik. Oyunu beğendik mi sorusunun cevabı ise incelemede yer alıyor.

Ertuğrul’un Mass Effect ile çıktığı Andromeda seyahati, DC kahramanlarının buluşma noktası Injustice 2 ilk bakışı, Doruk’un Polonya’daki Blizzard macerası ve ayın sürpriz hit’i NieR: Automata incelemesini de ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

Gelecek ay standart oyun incelemelerinin yanında çok güzel konular planlıyoruz, yeni sayıyı da şimdiden sabırsızlıkla beklemenizi tavsiye ederiz.

Görüşmek üzere!

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 64
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017