Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

İyi ki doğdun LEVEL!

Vay be… 20 yıl… Koskoca 20 yıl hatta! (Abartısız.) Aylardır LEVEL’ın 20. yaşıyla ilgili konuşuyoruz, çalışıyoruz ama o vakit gelene kadar da işin ciddiyetini anlayamamışız meğer…

Evet, LEVEL 20 yaşına bastı. Biz de bu önemli olayı tam 24 sayfalık bir dosya konusuyla kutladık. LEVEL’ın 20 yılını anlattık, 20 yılda oyun dünyasında neler olduğuna bir bakış attık, önemli filmlere, dizilere değindik ve dosyayı güncel LEVEL ekibiyle kapattık. (Kanlı canlı birer insan olduğumuzun kanıtı ilerleyen sayfalarda!)

LEVEL’ın bu her şeyden özel sayısını hediyelerle de doldurduk elbette. Point Blank, Warface, S.K.I.L.L, Son Korsan, Titan Siege Online, World of Tanks ve Mynet oyunlarında geçerli olan, hepsi birbirinden sağlam içeriğe sahip bir dolu kod hediyesi ekledik dergiye.

Bir başka hediyemiz de İthaki’den çıkan Alfred Bester’ın ünlü bilimkurgu eseri Kaplan! Kaplan! ön okuması. Kitap hoşunuza giderse hemen kitapçınıza koşabilirsiniz zira Kaplan! Kaplan! raflardaki yerini aldı.

Ve belki de en çok hoşunuza gidecek olan, bu aya özel bir diğer hediyemiz posterler… Bu defa iki değil, tam dört tane poster ekledik dergiye. Hediyelerin yanında dergiyi de oyunlarla, dosya konularıyla doldurduk. PSVR’ın çıkışını kutlamak adına denediğimiz PSVR oyunlarını 6 sayfada derledik, Horizon: Zero Dawn ve Persona 5 gibi merakla beklenen oyunlara büyük ilk bakışlar yaptık. Ertuğrul’a “Mass Effect” dedik, Andromeda dosya konusuyla dönüş yaptı, Kürşat’a Nintendo dedik, Switch’i uzun uzun anlattı… Ertekin Resident Evil 7’yi tüm detaylarıyla inceledi, ben de oturdum 2017’de beklediğimiz film ve dizileri uzun uzun sayfalara döktüm.

Diğer birçok bölümde de 20. yıla özel içerikler bulabileceğiniz bu özel LEVEL’ı sizlere takdim etmekten gurur duyuyoruz. Biz hazırlarken çok zevk aldık, umarım siz de okurken bizim kadar keyif alırsınız.

Bir kez daha iyi ki doğdun LEVEL diyor ve LEVEL’ın pastasındaki mumları üflüyoruz.

Nice 20 yıllara!

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 62
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017