Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

Ve DC sahnede!

Elbette bu ay da ufak çaplı bir kapak krizi yaşadık. Bir noktaya kadar Injustice 2’nin kapak olacağına kesin gözüyle bakıyorduk ki Call of Duty: WW2’nin de hiç de fena bir seçenek olmayacağını belirten Kürşat sayesinde WW2’yi kapağa taşıdık, çok da iyi ettik zira diğer türlü İlker ve Kürşat’ın kaleminden çıkan muhteşem yazıyı okuma şansınız olmayacaktı. Derginin ilerleyen sayfalarında bulabileceğiniz bu dosya konusunu özel yapansa, yazının tarihsel dokunuşlarla zenginleştirilmiş olması. Özellikle 2. Dünya Savaşı’na ilgi duyanlar, bu yazının tamamını keyifle okuyacaktır.

Derginin diğer önemli konusu da Injustice 2. Kürşat ve Emre’ye, “Dövüş oyunlarının HotS’u olmuş bu…” diyerek özetlediğim Injustice 2 hakkındaki izlenimlerim de yine derginin ilerleyen kısımlarında sizi bekliyor.

Prey incelemesi, yeniden parlayan platform türüne değindiğimiz Platform Oyunları dosya konusunun yanında, Mercek Altında’nın konuğu E3 de bizi gelecek ayın bombası E3’e hazırlayacak nitelikte bilgilerle dolu. Kürşat’ın gelecek ay yerinden takip edeceği E3’te bakalım bizi ne gibi sürprizler bekliyor olacak... (Lütfen hiç duyurulmamış oyunlara da yer versinler de iki dakika heyecanlanalım.)

Sanıyorum ki okullar da dergi çıktığı tarihlerde kapanmış olacak ya da kapanmaya yüz tutmuş; dolayısıyla bu da geçtiğimiz aylarda oynamayı ihmal ettiğiniz oyunlara dönüp bakabilmek için muhteşem bir fırsat. Öneri bir beşli yapmak gerekirse, Persona 5, Horizon Zero Dawn, NieR: Automata, Nintendo Switch sahibiyseniz The Legend of Zelda: Breath of the Wild ve Injustice 2 ile tüm yazı tamamlayabilirsiniz. (Çoğu da istemeden konsol oyunu oldu, kısmet…)

Herkese iyi tatiller diliyorum; gelecek ay devasa E3 dosyamızla karşınızda olacağız!

Not: 64’ler ve Gameshow okurlarının yakından tanıdığı Şahin Derya bu aydan itibaren bizimle birlikte. Kendisine hoş geldin diyoruz.

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 66
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017