Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Level - Teknoloji Bilişim Dergisi
Ana Sayfa > Level

Level Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Level adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Level Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Level

Teknoloji Bilişim Dergisi

Oyun Mevsimi

Sevgili okullu kardeşlerim, sayın çalışan arkadaşlarım. Yaz aylarını, tatili ve bilumum güzel aktiviteyi bir kenara bırakıp korkunç sonbahar ve kış aylarına yelken açtığımız şu günlerin hızla geçmesini temenni ederek başlamak istiyorum sözlerime. Siz, ey soğuğu, yağmuru ve çamuru seven kitle; şunu bilmelisiniz ki Ekim – Mayıs arasını kapsayan o sevimsiz zaman dilimi hemen geçecek ve yeniden masmavi gökyüzü, engin denizler bizi kucaklayacak. Bunu bilin ve biz yaz dostu arkadaşları kendi kederleriyle yalnız bırakın.

Sonbahar ve kış olarak nitelendirilen bu üzücü periyotun bize kazandırdığı tek güzel şeyse yeni oyunlar. Battlefield 1, CoD: Infinite Warfare (Oyundan uzak dura dura oyuna karşı bir sempatim oluştu.), Mafia 3, Watch Dogs 2, Dishonored 2, Titanfall 2 (Sürekli 2 diyorum.), Final Fantasy XV derken, soğuğu dışarıda bırakıp oyunlara gömülebileceğiz. Tabii bunları yaparken de okuldan, ödevlerden kaytarmayacağız, değil mi? (Tolga Abi’yim şu an.)

Evet, anlayacağınız gibi oyun mevsimi geldi çattı ve önümüzdeki aylarda dergiyi de dopdolu görebileceksiniz. Biz de bu doluya tutulmadan, henüz çıkış tarihi belli olmasa da büyük yankı uyandıran God of War’u kapağa taşımak istedik. Sürpriz bir şekilde tanıştığımız GoW karakter tasarımcılarından ve Sony Santa Monica Studio’nun yegane Türk çalışanlarından olan Arda Koyuncu’yla da hoş bir sohbet etmekten geri kalmadık.

Emre’nin kaleminden düşen WoW: Legion ve Kürşat’ın klavyesinden çıkan Forza Horizon 3’e ek olarak da bana itelenen ReCore’u da bulabileceğiniz LEVEL ile sizi baş başa bırakıyor ve keyifli okumalar diliyorum.

Daha da soğuk bir Kasım ayında görüşmek üzere!

Tuna Şentuna

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Level Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016