Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Lezzet - Yemek Mutfak Dergisi
Ana Sayfa > Lezzet

Lezzet Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Lezzet adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Lezzet Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Lezzet

Yemek Mutfak Dergisi

SONBAHARIN TADINI ÇIKARIN

Uzun süren bayram tatilinden sonra yaşadığımız şehirlere dönüşle birlikte, bir taraftan rutin uğraşlarımıza devam ediyor, öte yandan evlerimizde daha çok zaman geçireceğimiz günleri karşılamaya hazırlanıyoruz. Bu hazırlıkların geniş bir kısmı, mutfağımızda geçireceğimiz zamanı kapsıyor bence. Ekim sayımızı mutfaklarda daha uzun geçireceğiniz saatler için, dolu, farklı ve daha sık pişirmeyi arzu edeceğiniz tarifleri seçerek hazırladığımızı fark edeceksiniz. Soğuk havalarda sevdiklerimizle evde vakit geçirmenin keyfini ikiye katlayacak tatlı ve tuzlu kekler kitabımızla, çay saatlerinizi göz kamaştıran lezzetli tam 32 kek tarifiyle şölen havasında yaşayacaksınız. Keklerinizin tariflerini isteyecek komşularınız fazlasıyla artacak eminim. Alışveriş sepetinizi dolduracak mevsim sebze ve meyvelerinin büyük bir kısmını birbirinden lezzetli tariflerle buluşturduğumuz yeni sayımızı keyifle okumanızı ve tariflerimizin her birinin sıcacık yuvanızda mutluluğunuzun daha da artırmasını temenni ediyorum.

Hülya Ulupınar

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Lezzet Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016