Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Lezzet - Yemek Mutfak Dergisi
Ana Sayfa > Lezzet

Lezzet Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Lezzet adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Lezzet Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Lezzet

Yemek Mutfak Dergisi

Sofranızdan Lezzet eksik olmasın!

Koskoca bir yılı daha acısıyla tatlısıyla geride bırakmaya hazırlandığımız bu ay yine sizlere ilham olacağını düşündüğümüz tarifler hazırladık.

Yılın son sayısını ve bundan önce hazırladığımız diğer sayıları da sizlerin görmek, tatmak, uygulamak isteyebileceğini düşündüğümüz reçeteler doğrultusunda yapmaya çalıştık.

Reçeteleri oluştururken de mevsimin bize sunduğu meyve ve sebzeleri harmanlayarak Türk damak tadına uygun, sofralarınızda yer alacağını düşündüğümüz tariflere yer vermeye özen gösterdik.

2016 yılının bu son sayısında bir davet sofrasında ikram edebileceğiniz yemeklerle, mevsimin getirdiği meyve ve sebzelerle hazırladığımız onlarca tarifleri birarada bulabileceksiniz. Sokak lezzetlerinin vazgeçilmezi olan kestaneye farklı dokunuşlar, balkabağı ve ayvalı tarifler, doğanın mucizesi “Bal” ile tatlandırdığımız lezzetler, tatlı tuzlu lezzetlerden, yeni yıl sofralarınız için nefis kurabiye, pasta ve keklere kadar özenle seçilmiş tariflerle hazırladığımız bu derginin bir ay boyunca mutfakta yardımcınız olacağına inanıyoruz.

Her ay yaptığımız kitabımızın içeriği ise bu ay maden sulu tarifler. Sadesinden meyvelisine severek tükettiğimiz maden suyunu yaptığımız tariflere ekleyerek sizler için belki de daha önce denemediğiniz hamur işi, tatlı ve yemek çeşitlerini hazırladık. Yılbaşı akşamı için seçeceğiniz tariflerle sofranızı hazırladığınızda yanınızda en sevdiklerinizle güzel bir gece geçirmenizi diliyoruz. Çünkü yenilen en güzel yemek sevdiklerimizle, dostlarımzla paylaştıklarımızdır. Yepyeni bir yıla başlarken sofralarınızdan bereket, bolluk ve huzur eksik olmasın.

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Lezzet Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016