Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
L'officiel Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > L'officiel Türkiye

L'officiel Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj L'officiel Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

L'officiel Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

L'officiel Türkiye

Kadın Moda Dergisi

“Her kadın güçlüdür. Bu, kadın olmanın doğasında var” diyor Hollywood’da cinsiyet eşitsizliğine karşı uzun süredir savaş veren kapak yıldızımız Jessica Chastain ve 8 Kasım’da gerçekleşen ABD Başkanlığı seçimlerinde Hillary Clinton’ın destekçisi olduğunu açıklıyor. Renkli ve güçlü giyim tarzıyla Kasım sayımızda yerini alan Clinton, seçimleri kazanırsa tarihte bir ilke imza atarak ilk kadın ABD Başkanı olacak. Son zamanlarda teknolojiden politikaya birçok alanda kadınların kaçınılmaz yükselişi dikkat çekiyor. Değişen roller gardıroplarımızı da etkisi altına alıyor. 2016-17 Sonbahar-Kış sezonuyla birlikte moda dünyasında sınırlar kalkarak, farklı trendler harmanlanmaya başladı.Couture ulaşılmaz tavrından uzaklaşırken, sportif dokularla bir araya geliyor. Lüks sokak kıyafetleri podyumlarda parlak işçi tulumlarıyla kombinlenerek güçlü bir kadın imajı yaratıyor. Sanat dünyası ise hiç olmadığı kadar modaya yakın bir duruşa sahip. Gucci, kış sezonunda tasarımlarını sokak sanatçısı Trouble Andrew’a emanet ederken, Prada tercihini Christophe Chemin’den yana yapıyor. Instagram’da moda üzerine sanat yapan isimlerin sayısı her geçen gün artıyor. Üstelik sanatın bu yükselen gücü turizmi de etkisi altına alıyor. 2016’nın yükselen trendleri arasında «sanat turizmi karşımıza çıkıyor. Birbirini takip eden Frieze Art London, Art Basel Miami ve Contemporary Istanbul gibi etkinlikler sanatseverleri dünya turuna çıkarıyor. Bizler de sayfalarımızda, onlara bu büyülü yolculukta eşlik ediyoruz.

Debora Zakuto

  • Arşiv Sayısı : 53
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

L'officiel Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016