Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
L'officiel Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > L'officiel Türkiye

L'officiel Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj L'officiel Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

L'officiel Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

L'officiel Türkiye

Kadın Moda Dergisi

Saatlerce trafikte sıkışıp kaldığınızda, sokaklarda dolaşırken kalabalıkta nefes almakta zorlandığınızda ya da anlamsız ihtiras savaşları verildiğinde kaç kere içten içe, “Artık bu şehir hayatından kaçıp bir kasabaya yerleşeceğim” dediniz? Herhalde bu sorunun cevabı, “Yüzlerce kez” olurdu. Sonuçta Nietzsche’nin de dile getirdiği gibi; “Doğa bize aldırmadığından, doğanın ortasında kendimizi öyle rahat hissederiz ki...” Son zamanlarda derin derin nefes almak için Atölye Patika’nın kurucusu Emine Boyner Kürşat gibi doğaya kaçanların sayısında dikkat çekici bir artış görülüyor. Üstelik bu akım moda dünyasını da etkisi altına almış gibi. Sürdürülebilir moda tasarımları Livia Firth önderliğinde kırmızı halı davetlerinde dikkat çekerken, kırsal kesimde çalışan kadınların giyim tarzı yeni bir akıma öncelik ediyor: Countryboho. Bizler de ülkemizde art arda yaşanan olayların ardından kafamızın bir köşesinde “kaçma” planları yaparken, doğanın o dikkat çekici yanlarını Ekim sayımızda sayfalarımıza taşımaya çalıştık. Moda direktörümüz Ayça Elkap ile Fransa’nın kırsal bölgesinde Van Gogh’un Bedroom in Arles eserinin pastoral renklerinde büyülü anlar yaşarken, moda dünyasının doğadan gelen en yeni stil ikonunu sizlerle tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayrıca Taner Ceylan’ı atölyesinde ziyaret edip sanata olan doğa üstü aşkına hayran kalarak, tatil planlarımızı en gösterişli kamp alanları ile bohem otelleri araştırmak üzerine kurguluyoruz. Sonuçta biz şehir insanlarının da ara sıra doğada kısa molalara ihtiyacı var, değil mi?

Işık Şimşek

  • Arşiv Sayısı : 51
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

L'officiel Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016