Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
L'officiel Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > L'officiel Türkiye

L'officiel Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj L'officiel Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

L'officiel Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

L'officiel Türkiye

Kadın Moda Dergisi

BU AY...

Yılın en sevdiğim mevsimi hiç şüphesiz ilkbahar çünkü Pablo Neruda’nın da dediği gibi, “Tüm çiçekleri kesebilirsin ama yine de baharın gelmesine engel olamazsın.” Dünya ya da Türkiye gündemi ne kadar çalkantılı olursa olsun; ilkbahar, her Nisan ayında renk skalasının en canlı tonları, göz alıcı çiçekleri ve içimizi ısıtan havasıyla hayatımıza pozitif enerji katmaktan vazgeçmiyor. Bizler de onun bu neşesine kendimizi kaptırıp hemen yeni hayaller kurarak planlar yapmaya başlıyoruz. Gecenin karanlığını arkamızda bırakarak Valentino’nun kreatif direktörlüğünü artık tek başına sürdüren Pierpaolo Piccioli gibi gündüzün aydınlığına kendimizi bırakıyoruz. Nisan sayımız için bir araya geldiğimiz İtalyan tasarımcı, asıl marifetin tüm gerçeklerin aşikar olduğu gündüz saatlerinde hayal kurmak olduğunu belirtirken; sayfalarımızda, Net-a-Porter’den Matches- Fashion’a dünyaca ünlü platformlarda karşımıza son zamanlarda sık sık çıkan yerli markalarımız Sanayi 313, Manu Atelier ve Gül Hürgel’in hayallerini gerçekleştirme hikayelerine yer veriyoruz. Üstelik yeni sayımızda hayallerinin peşinden koşanlar sadece onlar değil. Kapalıçarşı’daki 550 yıllık sadekârlık geleneğinin son temsilcilerinden Kader Yıldız, babasının izinden giderek sinema dünyasında kendine yer edinmek isteyen kapak yıldızımız Destry Allyn Spielberg, Made in Türkiye sergisiyle yerel detayları bir araya getiren No LaB, Mulberry efsanesini yeniden yazan John Cocha, göz alıcı evlere imza atan iç mimar Funda Arkas, Hayaller Şehri olarak da bilinen Los Angeles’ın moda dünyası ve Instagram’da en çok beğenilen lüks oteller, hayalperestler için L’Officiel Türkiye Nisan sayısında. 2017 İlkbahar-Yaz özel aksesuar rehberi, en yeni mücevher seçenekleri ve sıcak evlerimizden sokakların dinamik dünyasına transfer olan iç giyim parçaları ise moda severlere yeni sezonda yol haritası olmaya aday. Benim gibi hayatında ne olursa olsun hayal kurmaktan vazgeçmeyenlere sevgilerle...”

Debora Zakuto

  • Arşiv Sayısı : 58
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

L'officiel Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017