Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
L'officiel Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > L'officiel Türkiye

L'officiel Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj L'officiel Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

L'officiel Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

L'officiel Türkiye

Kadın Moda Dergisi

BU AY...

“Escapism... Uzun süreli bir çalışmanın ardından yapılan kısa süreli kaçışlar. Belki de şu anda hepimizin hayalini kurduğu, hatta her şeyden çok ihtiyacı olan şey. Bilinmeyen yerler keşfetmek, küçük kasabalarda, dapdar sokaklarda dolaşmak, kumsala uzanmak, rüzgara kapılmak ve denizin tadını çıkarmak. İşte, bu nedenle Temmuz sayımızda hayata ve şehre kısa bir mola vererek sayfalarımızda Alaçatı’dan Capri’ye, Kefalonya’dan Miami’ye, St. Tropez’den Koh Samui’ye uzanan keyifli bir moda yolculuğuna çıktık. Her rota için özel bir alışveriş rehberinin yanı sıra bu yazlık beldelerde açılan en yeni oteller, popü-ler lokantalar ve gece kulüplerinin de sizlerle bir araya geldiği bu yolculukta benim favori destinasyonlarım, Çin’de yeni açılan Sanya Edition Hotel, Manda-rin Oriental’ın spa merkezi ve Ibiza’nın bohem bölgeleri oldu. Ancak şunu da belirtmeliyim ki, bu yaz İstanbul da çok hareketli olacak. Bu nedenle, ayakla-rında Nike Cortez’leriyle boşalan şehrin tadını çıkarmak isteyenler için de özel bir rehber hazırladık. Sosyal medya çılgın-lığımızı mercek altına alan Sosyomanya projesinden 24. İstanbul Caz Festivali’ne kadar birçok farklı etkinliğin yer aldığı yeni sayımızda şehrin en yeni alışveriş rotası Galeries Lafayette’in de açılışını kutluyoruz. Uzun bir süredir heyecanla beklediğimiz Paris’in ikonik adreslerin-den Galeries Lafayette, Haziran ayında Emaar Square Mall’da kapılarını açarak, bünyesinde yer alan 150 yeni markayla bizlere yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Herkese en kısa sürede İstanbul’un bu en yeni adresini keşfetmeyi öneriyor ve dünyanın nere-sinde olursanız olsun huzurlu ve mutlu bir unutulmaz yaz sezonu geçirmenizi diliyorum.”

Debora Zakuto

  • Arşiv Sayısı : 61
  • Son Sayı : Temmuz 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

L'officiel Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017