Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
L'officiel Türkiye - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > L'officiel Türkiye

L'officiel Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj L'officiel Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

L'officiel Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

L'officiel Türkiye

Kadın Moda Dergisi

BU AY...

“Kontrol edemeyeceğimiz kadar hızlı giden bir aracın içerisinde geçiyor hayatımız ve buna rağmen hâlâ hayata sürekli geç kalıyoruz. Sosyal medya ile birlikte “Anı yaşamak” felsefesi tarihin tozlu sayfalarında yerini almaya başladı. Bebek’te arkadaşlarımızla kahve içerken Paris’te gerçekleşen bir defileyi canlı olarak izleyebiliyor; kayak tatili için yola çıkarken arabada bir sonraki tatilimiz için mayo alışverişi yapabiliyor ya da hayran olduğumuz bir Hollywood yıldızının günlük hayatını ondan kilometrelerce uzaktaki evimizden dikizleme şansına sahip oluyoruz. Artık ülkeler, hatta mevsimler arasındaki sınırlar bile ortadan kalktı. Bizler de “tatil” temasını işlediğimiz Ocak sayısında bu akımın peşinden giderek Courchevel’de başlayan ve daha sonra sırasıyla St.Barths, Londra, Küba ve Rio de Janeiro ile devam eden bir dünya turuna çıkıyoruz. Kış sezonuna damgasını vuran pist üniformaları, sayfalarımızda moda dünyasının yeni göz bebeği Cruise koleksiyonlarının öne çıkan renkli parçalarıyla bir araya geliyor. 2017 yılında #TT olmaya aday gündem başlıkları bu yolculukta rehberimiz olurken, renkli dünyalarıyla yeni neslin en çok konuşulan isimlerinden Carlotta Kohl, Aslışah Alkoçlar ve Melda Kamhi Kosif bizlere yol arkadaşlığı yapıyor. Hepiniz, frene basıp hayata kısa bir mola vermek adına bu yolculuğa davetlisiniz. Keyfini çıkarın...”

  • Arşiv Sayısı : 55
  • Son Sayı : Saat&Saat Magazine
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

L'officiel Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017