Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Maison Française - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Maison Française

Maison Française Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Maison Française adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Maison Française Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Maison Française

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

YAZ BU. . . YAKALARSAN SENİNDİR!

Moda otoriteleri pazarlama stratejilerinde her yaştan kadına hitap etmenin daha akıllıca olacağına karar vermiş olmalı ki, geçen Şubat ayındaki defilelerde sadece tasarımlar değil, farklı nesillerden modeller de dikkat çekti. 22 yaşındaki Gigi Hadid ile 72 yaşındaki eski manken Jan de Villeneuve, aynı görsel şovun parçası olup podyuma farklı karakter ve enerjileri aynı anda taşıdılar. Güzellik zamansız; bildik kurallar geçersizdi.

Yaz ruhunun bize sunduğu özgürlük ve hayalgücü, evlerimizde de aynı kuralsız, hükümsüz, keyfi düzenlemeleri ve stil-zaman-coğrafya birleşimlerini mümkün kılıyor. Mobilyalar evin içinde serbest dolaşım hakkını kazandı; içerden bahçeye, balkondan avluya geziyor. Yere sürünen eteğiniz ve birbiriyle uyumsuz bilezikleriniz ne kadar normalse, pürüzlü yüzeyler, hatalı formlar, yarım bırakılmış tablolar ya da kusursuz olmayan işçilikler de o kadar normal. El yapımı, el dokuması ve el boyaması objeler seçerken iki kere düşünmenize gerek yok; çünkü önemli olan mükemmel değil, benzersiz olmaları. Mevsimin önyargısız bakış açısı, Ege’den sahile vuran derin deniz renklerini de, Akdeniz’in karşı kıyısından gelen mistik baharat ve çöl renklerini de aynı sevgiyle karşılıyor.

Şehre geri dönmeden önce ağustos ayının bu telaşsız, gösterişsiz ve umutlu havasını doya doya içinize çekebilmenizi dilerim,

Melda Narmanlı Çimen

  • Arşiv Sayısı : 66
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Maison Française Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017