Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Maison - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Maison

Marie Claire Maison Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Maison adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Maison Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Maison

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Ev Yeniden!

Ne zaman iklimde sert değişiklikler yaşansa yeni ve kesinlikle daha hızlı bir döneme giriyor insan. Yaz başı, tatil planları, festivaller, konserler, bahçe ve teras başta olmak üzere bol bol açık hava davetleri ajandamızda sık yer alanlar. Hava soğuduğunda da bu kez daha kapalı alanlarda yapılacak aktiviteler hızla sıralanıyor önümüzde. Şimdi bakıyorum da yaz boyu özlediğimiz birçok mekân yeniden hayatımıza giriyor, bu aktiviteler öncesi ya da sonrası arkadaşlara hazırlanan sofralar, evde birlikte geçirilen vakitler de çoğalıyor.

Geçen ay tam da bu sayfada bahsettiğim koyu tonlar, sıcak dokular ve onlarla geçecek uzun bir süreç işte şimdi karşımızda. Sonbaharı, kanepemizi, evin içinde geçireceğimiz uzun vakitleri ne kadar özlediğimizi kendimize tekrarlıyoruz. Yemek masalarımızı ve etrafındaki kurguyu yenilemeye karar verdik. Retro modern akımın etkisinden kendimizi alamıyoruz bu durumda. Üzerine hazırlayacağınız kurgu ne olursa olsun size önerdiğimiz üç farklı stil her şartta şık bir fon görevi görecek. Evlerimizi hem şehirden hem de dışından seçtik. Ortak önemli bir paydada buluşuyorlar; üçünün de yaratıcısı Türk. Tasarımın ulus bağlamında belirgin özelliklerinin azaldığına inandığım günler yaşıyor olsak da Türk imzası taşıyan yaşam alanlarının kendine has belirgin bir stil oluşturduğunu söyleyebilirim.

Son yıllarda özellikle Diesel Living’in başını çektiği uzay temalı işlerin, etkisini sanılandan daha uzun bir zaman dilimine yayacağını görüyoruz. Şimdi onlar evrim geçirerek yeni işlerle birleşiyor, bizi uzayın derinliklerinde, sonsuz hayal dünyasında estetik ve esprili bir yaklaşımla baş başa bırakıyorlar. Önümüzdeki ayın, Paris Maison&Objet ve London Design Festival için hazırlayacağımız gözlemlerimizle şekilleneceği ve onlara sıkça yer vereceğimiz kesin.

Seda Türen

  • Arşiv Sayısı : 31
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Marie Claire Maison Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016