Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Maison - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Maison

Marie Claire Maison Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Maison adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Maison Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Maison

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Yüksek enerji

Sadece yüksek değil doğru enerji. Yükselebilmesinin sebebi de bu esasen. Doğruluğu. Peki, nasıl elde ediyoruz bu yüksek enerjiyi? Araştırarak, okuyarak, görsel dünyamızı zenginleştirerek, dokunarak, keşfederek, hissederek. Araştırma ve okuma araçlarınızdan biri olarak, bu ay sizin için her yanımızı sarmaya başlayan pembe ve petrol yeşilinin izini sürdük önce. Pembenin bu tonu, yıllarca algılandığı oyuncakvari havasından hızla sıyrılıp, Neo Chic, Neo Avangard stillerin inanılmaz kuvvetli bir parçası oluverdi. Algılarımız ne çabuk ayar değiştiriyor değil mi? Beynimiz tüm hücreleriyle kodları yeniden yazıp başka imajlara yer açıyor kendi içinde.

Geometri sadece desenlerde değil, formlarda da yer alıyor ve kimi yerde, tıpkı doğada olduğu gibi en güzel yere gizleniyor ki siz onu keşfedip büyülenesiniz.

Yüksek enerjiye geri dönelim. Şimdi şöminelerin, sobaların evlerde başrolde olduğu günlere giriyoruz. Ateş, tüm ihtişamıyla, hipnotize edici, ve mekândaki enerjiyi yukarı çekecek güçte. Onun varlığı ortamdaki negatif etkileri temizleyip denge yaratıyor. Yeni sezonda, cesur renklere bürünen duvarlarımız ateşin enerjisiyle birleşip daha da yükseltiyor onun etkisini. Ev içinde yemek yeme fikri dışardaki soğuk sebebiyle çoğaldıkça, mutfaklarda çok daha fazla zaman geçiriliyor bu zamanlarda. Bu alanlardaki ateş ve ısı da ev içinde pozitif enerji yaratan etkenlerden. Bu sebeple mutfağınızda ihtiyacınız olacaklarla ilgili bir araştırmamız var.

Yine o pozitif etkiyi farklı terapilerle iletebilen tonların geçişini inceledik bir çekimimizle. Pembe, mavi ve yeşil. Bir diğer kurgumuz da kapalı balkon ve kış bahçelerinde açık alan mobilyalarıyla nasıl bir kış kurgusu ve devinimi yaratacağımızla ilgiliydi. Umuyorum hissettiğimiz yüksek enerjiyi siz de hissedebilmişsinizdir.

Seda Türen

  • Arşiv Sayısı : 33
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Marie Claire Maison Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016