Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Maison - Dekorasyon Mimarlık Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Maison

Marie Claire Maison Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Maison adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Maison Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Maison

Dekorasyon Mimarlık Dergisi

Bahar enerjisi

Bu ay Marie Claire Maison, dünya çapındaki yayıncılık hayatının 50. yılını yepyeni yüzüyle kutluyor!

Modern lüks kavramının dekorasyondaki temsilcisi olma özelliğini asla elden bırakmayan dergimizin bu değişim sürecinde; yepyeni ölçülerimiz ve kâğıt kalitemizle daha dinamik ve modern bir konseptte sektörün ve okurlarımızın tüm beklentilerini karşılamaya hazırız.

Kalitenin yaşam sanatına dönüştüğü şık stilleri, dekorasyon ve tasarım trendlerini rafine bir süzgeçten geçirerek sizlerle yepyeni Nisan sayımızda buluşturuyoruz.

Sınırların yok olduğu yeni tüketim döneminde hayal dünyamız da hızla genişliyor, dijital çağ bizi uçabileceğimiz kadar yükseklere ulaştırıyor. ‘Seçilmiş’ içeriklerin önümüze aktığı bu zamanda, prestijli yaşam tarzı markası Marie Claire Maison olarak biz, sadece sizin dünyanıza özel olanları seçtik.

Yeni sayımızda stil sahibi yaşayanlarıyla şekillenen evleri, kendi alanında başarılı, farklı işleriyle sıradanlıktan uzaklaşmış kişilerin hayatlarını, yaratımlarını sıklıkla göreceksiniz. Kalitesini ve tarzını kanıtlamış ilham dolu markaları, el emeği zanaatkâr üretimleri ve değerli objeleri sıradanlıktan çok uzak bir tavırla izleyeceksiniz sayfalarımızda.

Sezon trendleri; doğadan ilham alan form ve desenlerin peşinde. Canlı renkler ham dokularla birleşerek en güzel evlerde hayat buluyor. Tasarımlarıyla keşfedilmeye değer sosyal mekânlardan, stil sahibi seyahat ve alışveriş sırlarına, gastronomi turlarına uzayan bu keyifli geziye gelin birlikte çıkalım.

Değişim dönemini fark yaratan projeler ve etkinliklerle kutlamaya devam edeceğiz.

Bizimle kalın…

Fulya BOZKURT

  • Arşiv Sayısı : 37
  • Son Sayı : Nisan 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Marie Claire Maison Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017