Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Travel - Turizm Otelcilik Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Travel

Marie Claire Travel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Travel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Travel Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Travel

Turizm Otelcilik Dergisi

SEYAHATLERİN DİLİ OLSA...

Tatil benim için, kendimi dinleyebildiğim, uzun yürüyüşlere çıkabildiğim, az konuştuğum, sağlığımla dost, lezzetli yemekler yiyebildiğim, bolca uyuduğum ve sosyal medya detoksu yaptığım günler anlamına geliyor. Peki, ya sizin tatil anlayışınız nedir?

Sayfalarımızı çevirdikçe sizin için seçtiğimiz farklı rotalarla karşılaşacaksınız. Bu sayımızda Tokyo, Bangkok, Krabi, Phuket, Nikaragua, Şeyseller, St Martin, Girit, Rodos, Nafplion ve Katar mercek altına aldığımız rotalar arasında.

Yaz mevsiminin kapımızı çaldığı şu günlerde, Türkiye'nin Ege ve Akdeniz kıyılarında yer alan birbirinden güzel lezzet duraklarını seçtik. Sağlıklı yaşam gün geçtikçe önem kazanırken, oteller de wellness programları sunma konusunda oldukça cömert davranmaya başladı. En iyilerini sizin için derledik.

Gittiğim şehirlerde lokal insanları tanımanın önemine çok inanırım. Zira bugüne kadar geçirdiğim en keyifli tatiller, onlarla birlikte yaşadıklarım oldu. Bu fikirden yola çıkarak; gittiğiniz şehirleri yerlisi gibi hissetmemizi sağlamak adına, yurt dışında yaşayan dostlarımızın kapısını çaldık. Belirtmeden geçemeyeceğim çok keyifli bir konu daha var ki, o da Marie Claire ekibinin favori destinasyonlarını açıkladığı sayfalarımız. Önerilerimize mutlaka göz atın.

Tatilin deniz ve güneşten de ötesi var! Alternatif rotalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Beden, zihin ve ruh bütünlüğü aşkına, şimdiden herkese iyi tatiller.

Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Haziran 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Marie Claire Travel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017