Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire Travel - Turizm Otelcilik Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire Travel

Marie Claire Travel Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire Travel adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Travel Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire Travel

Turizm Otelcilik Dergisi

Önce Hayal Kur!

Tatile çıkma fikri bile insanın yüzüne tatlı bir gülümseme getirir. Cuma sabahları tam da bu nedenle daha mutlu uyanmaz mı insan? İki gün kafa dinleyecek olmanın verdiği bir keyif olur herkesin üstünde ama asıl keyif, bir hafta veya on günlük tatile çıkacak olduğunu bilmek ve bunu planlamaya başlamaktır. Tarih ve yer seçildikten sonra; ‘Nerede kalsam?’, ‘ Nereleri gezsem?’, ‘Nerelerde yesem ve ne Yesem?’, ‘Yanıma ne tarz kıyafetler alsam?’ gibi sorular kafada belirmeye başlar. Konu tatil olduğunda tüm bu sorulara cevap aramak, plan yapmak kadar keyiflidir her zaman.

Benim için tatil çılgın kalabalıktan uzakta, kendi iç sesimi dinleyebildiğim, uzun yürüyüşlere çıkabildiğim, az konuştuğum, sağlığımla dost, lezzetli yemekler yiyebildiğim ve sosyal medya detoksu yaptığım günler anlamına geliyor. Peki, sizin tatil anlayışınız hangi yönde?

Sayfalarımızı çevirdikçe sizin için seçtiğimiz farklı rotalarla karşılaşacaksınız. Bu sayımızda Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika kıtalarından seçtiğimiz şehirlerle buluşacaksınız. Paris, Berlin, Yunan Adaları, San Francisco, Rio De Janeiro, Vietnam, Tanzanya ve Beyrut mercek altına aldığımız yerler arasında… Yaz mevsiminin kapımızı çaldığı şu günlerde, Türkiye’nin Ege ve Akdeniz kıyılarında yer alan en güzel otelleri ve sevdiğimiz lezzet duraklarını seçtik. Kültür durağımız ise medeniyetler şehri Mardin oldu.

Gidilen yerde lokal insanlar tanımanın önemine çok inanırım, zira bugüne kadar geçirdiğim en keyifli tatiller onlarla birlikte yaptıklarım oldu hep. Bu fikirden yola çıkarak, gittiğiniz şehirlerde kendinizi oranın yerlisi gibi hissetmenizi sağlamak istedik ve yurt dışında yaşayan dostlarımızın kapısını çaldık. Belirtmeden geçemeyeceğim çok keyifli bir konu daha var ki, o da Marie Claire ekibinin favori destinasyonlarını açıkladığı sayfalarımız. Önerilerimize mutlaka göz atın.

Tatil anlayışı deniz ve tekneden oluşanları da elbette unutmadık. 2015 yılının en iyi yelkenlilerini mercek altına aldık. Ülkemizdeki marinaları ve özelliklerini inceledik.
Showboats Design Awards’da Yılın En İyi Genç Tasarımcısı Ödülü’nü alan Timur Bozca ile fütürist yelkenlisi Cauta hakkında konuştuk. Oldukça kapsamlı yat dosyamızda okunacak çok şey bulacaksınız.

Tatilin deniz ve güneşten de ötesi var! Alternatif arıyorsanız doğru yerdesiniz. Beden, zihin, ruh bütünlüğü aşkına, şimdiden herkese iyi tatiller…

Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Haziran 2015
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Marie Claire Travel Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017