Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire

Marie Claire Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire

Kadın Moda Dergisi

KENDİNİ GÜNCELLE

Şubat ayının gelmesiyle vitrinler değişmeye başlar. Yavaş yavaş yerlerini alan yeni sezon parçalarını denemek bile biz kadınları heyecanlandırmaya yeter. Havanın hala soğuk olmasına rağmen arada sırada yüzünü gösteren güneş ise üzerimizdeki fazla kilolardan kurtulma isteği uyandırır. Mevsim yavaş yavaş değişirken biz kadınlar da görünümümüzü güncellemeye başlarız.

Sezonun ilham verici trendleriyle gardırobunuzu güncellemeye hazır mısınız? Dikkat çeken trendlerin başında, pembe ve kırmızıyı birlikte kullanmak geliyor. Bu iki rengin birbirine bu kadar yakışacağını hiç beklemiyordunuz değil mi? Pul ve payetli parçalar uzun zamandır hayatımızda ama hiç bu kadar günlük kullanılmamışlardı. Beyaz tişörtün üzerine giyilen payetli bir ceketle her yere gidebilirsiniz. Asimetrik parçalarda özellikle tek omuz, hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Bütün bunları sollamak üzere olan bir diğer akım ise rugan. Özellikle pantolon ve eteklerde çoğunlukla siyah, bazen de kırmızı olarak sık sık göreceğiz. Bir an evvel siz de edinin.

Şubat kapağımızı son yılların en sevilen genç idollerinden Selena Gomez süslüyor. İnstagram hesabındaki 107 milyon takipçisiyle, henüz 23 yaşında olan Selena son çıkardığı albümü Revival ile oldukça büyük bir başarıya imza atmış gibi görünüyor.

Kış saatine geçmemiş olmak her sohbetin olmazsa olmazı. Herkes sabahları uyanamamaktan şikayet ediyor. İlk aylardan bu yana gündemin en fazla tartışılan, hakkında imza kampanyaları başlatılan konularından biri., çünkü psikolojik boyutlarda etkileri bulunuyor. Evden çıkarken karanlık, işten çıkınca yine karanlık bir havayla karşılaşmak toplum olarak psikolojimize iyi gelmedi. Şu güne kadar bu durumun sonucunda nasıl bir değişiklik gösterdiğimizi, sağlığımızı nasıl etkilediğini ve neler yapmamız gerektiğini bir psikoloğa danıştık. Okumadan geçmeyin.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm bir diğer konumuz ise eski moda evlerine veda eden tasarımcıların yeni başlangıçları üzerine. Bir moda evinden diğerine geçen kreatif direktörlerin yaptığı bu değişiklik, moda dünyasının dinamiklerini canlı tutan en önemli unsurlardan biri. Son iki yıl içinde gerçekleşen tasarımcı değişikliklerinde markalar, istikrarlarını da düşünerek uygun dengeyi bulmaya çalışıyor. Biz de 2017 İlkbahar- Yaz sezonunda ilk koleksiyonlarını gördüğümüz tasarımcılara göz gezdiriyoruz.

Sağlık, barış ve özgürlüklerle dolu, her güne aşkla uyandığınız harika bir şubat ayı geçirmeniz dileğiyle...

Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 35
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Marie Claire Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017