Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marie Claire - Kadın Moda Dergisi
Ana Sayfa > Marie Claire

Marie Claire Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marie Claire adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marie Claire Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Marie Claire

Kadın Moda Dergisi

TÜKETMEK

Dünya tüketim konusunda hiç hız kesmiyor.Hatta gittikçe daha da hızlanıyor bile diyebiliriz. Geride bıraktığımız moda haftalarında hiç şüphesiz en çok konuşulan konulardan biri de bazı tasarımcıların 'see now, buy now' yani 'gör ve satın al' sistemine geçiş yapmasıydı. Moda haftalarında göründükten bir sezon sonra satışa çıkacak olan parçalar, zamanı gelene kadar güncelliğini yitirme riskiyle karşı karşıya kalıyor. Durumun bu hale gelişinin en büyük etkenlerinden biri elbette ki sosyal medya... Tıpkı ekranda sıkça görülen ünlüler gibi onların da zamanla 'yüzleri' eskiyor. Bu konuda harekete geçen markalar arasında Burberry, Tom ford, Tommy Hilfiger ve Ralph Lauren bulunuyor. Bu yeni modelin sisteme katkısını görmek için biraz beklememiz gerekiyor.

Gelelim bizim bu kış neleri tüketeceğimize.. Öne çıkan trendlerde kadife, dizüstü çizmeler, leopar deseni, metalik kumaşlar, sweatshirtler, dantel ve militer görünüm hala yerini koruyor. Şimdiye dek birkaç parça edinmişsinizdir diye düşünüyorum. Ayakkabı sevdalısı olmayan bir kadın tanıyor musunuz? Dolaplarımız dolup taşsa da her zaman vitrinde gördüğümüz o yeni ayakkabıya ihtiyacımız vardır. Sezonun en şık ve rağbet gören parçalarını bir dosyada topladık. Göz atmadan alışverişe çıkmayın!

Bu ay kapağımızda hepimizin çok iyi tanıdığı bir isim var; Tuba Ünsal. Bugüne kadar pek çok projeye başarıyla imza atmış olan Tuba ile Kopenhag'ın içimizi titreten soğuğuna aldırış etmeden, enerjisi çok yüksek bir çekim gerçekleştirdik. Fotoğraflar Koray Birand'a emanet, kıyafetleri sorarsanız Louis Vuitton 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonundan. Ortaya çıkan sonuç ise bana kalırsa harika!

Dikkat çeken konularımız arasında cezaevinde büyüyen çocuklar var. Sayısı gün geçtikçe artan bu çocuklara daha iyi şartlar kazandırmaya çalışan 'İçeride Çocuk Var' projesinin koordinatörü ile konuştuk. Okumaktan keyif alacağınızı düşündüğüm bir diğer konu ise son zamanların genç ve henüz yolun başında olan beş oyuncusuyla yaptığımız röportajlar.

Ve siz bu satırları okurken ben Alicante'de bulunan SHA Wellness Clinic'te detoks yapıyor olacağım. Sağlık, barış ve özgürlüklerle dolu, her güne aşkla uyandığınız harika bir kasım ayı geçirmeniz dileğiyle...

Hande Tokmak

  • Arşiv Sayısı : 33
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Marie Claire Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016