Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marmara Park - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Marmara Park

Marmara Park Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marmara Park adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marmara Park Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Marmara Park

Alışveriş Dergisi

Renkli Atölyeler

Marmara Park, ferah ve huzurlu ortamıyla yaz aylarında da ziyaretçilerimizin buluşma yeri olmaya devam ediyor. Tatil döneminde özellikle minik ziyaretçilerimiz neşeli atölye çalışmalarında hem eğlendiler hem de yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı buldular. Haziran ayında düzenlenen Neşeli Parmak Kuklalar atölye çalışmasında küçük misafirlerimiz keçeden rengârenk kuklalar yaptı. Marmara Park AVM’nin Best FM medya sponsorluğunda düzenlediği çocuk atölyeleri aralık ayına kadar sürecek. Atölyelerimizden ilki 26 Ağustos’ta gerçekleşecek. Üç Boyutlu Pop-Up Bayram Kartları Yapımı Atölyesi’nde çocuklar aileleri ve yakınları için üç boyutlu bayram kartları hazırlayacak ve kartlarına bayram mesajlarını yazacaklar. 16 Eylül’de okula hazırlık için kalemlik yapımı atölyemiz var. Marmara Park AVM zemin kat etkinlik alanında 15.00 ve 17.00 saatlerinde yapılacak atölyelerimize 6-12 yaş arasındaki tüm çocukları bekliyoruz.

¶ Marmara Park’ta 2018 Dünya Kupası heyecanını şimdiden yaşamaya başladık. Yorumculuğun ileri üçlüsü olarak bilinen Ercan Taner, Mehmet Demirkol ve Nebil Evren A Milli Takım’ın 2018 Dünya Kupası elemelerinde oynadıkları kritik Kosova maçını 10 Haziran’da ziyaretçilerimizin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada değerlendirdi. Spor heyecanı İstanbul’da eylül ayında da Avrupa Basketbol Şampiyonası ile yaşanmaya devam edecek. Basket sever okurlarımız bu konuyla ilgili hazırladığımız dosyamızı ilgiyle okuyacak.

¶ Marmara Park modaya dair en önemli markaları bulabileceğiniz bir alışveriş merkezi. Dergimizin her sayısında moda sayfalarımızda, Marmara Park markalarıyla siz ziyaretçilerimizin hayallerindeki tarzı yaratmalarına yardım edecek ipuçları var. Yazın son aylarında klasik stilinin dışına çıkıp farklı tarzlara yönelmek isteyenler moda sayfalarımıza mutlaka göz atsın. Üstelik şimdi indirim zamanı! Yaz bitmeden forma girmek isteyen ya da sporu hayatının bir parçası olarak yaşayan okurlarımızı da unutmadık; onlar için spor modası sayfaları hazırladık. Tatil demişken; hem yaz hem de bayram tatili için henüz karar vermemiş okurlarımız tüplü dalış konumuza göz atabilir. Türkiye’nin önemli dalış merkezleri de seyahat sayfalarında sizi bekliyor.

¶ Kadın okurlarımızın özellikle ilgisini çeken güzellik, gurme, sağlık, dekorasyon sayfalarımızda merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Erkek okurlarımız da özellikle spor ve otomobil sayfalarımızda ilginç konular okuyabilirler. Dergimizdeki diğer haberleri de beğenerek okuyacağınızı umuyoruz.

Bu yaz da tüm ziyaretçilerimizi ferah, huzurlu ve konforlu ortamımıza davet ediyoruz. Marmara Park’ta görüşmek dileğiyle...

Emre Saraç

  • Arşiv Sayısı : 24
  • Son Sayı : Ağustos-Eylül 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Marmara Park Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017