Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Marmara Park - Alışveriş Dergisi
Ana Sayfa > Marmara Park

Marmara Park Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Marmara Park adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Marmara Park Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Marmara Park

Alışveriş Dergisi

Şehre Dönüş

¶ Okulların açılması, tatil sezonunun kapanması ve sıcaklıklarının giderek düşmesi… Hepsi şehre dönüşün, sonbaharın işaretleri. Ancak tüm bunlar sizi hüzünlendirmesin. Yaz aylarında serin ortamımızla ziyaretçilerimizle buluşurken sonbaharda da sıcacık atmosferimizle ziyaretçilerimizi ağırlamaya devam edeceğiz.

¶ Ekim ayında minik ziyaretçilerimizle rengarenk bir etkinlik ile buluşuyoruz. Marmara Park Alışveriş Merkezi’ndeki özel aktivite alanında çocuklar renkli hamurları kullanarak hem yaratıcılıklarını gösterecek hem de eğlenecek. 60 yıla yakın süredir tüm dünyada çocukları renkli, eğlenceli ve doğal oyun hamurlarıyla buluşturan Play- Doh, 08-16 Ekim tarihleri arasında Marmara Park AVM’de çocuklarıbekliyor olacak. Etkinliğimiz tüm çocukların katılımına açık ve ücretsiz.

¶ Marmara Park AVM’nin yine çocuklarımıza özel hazırladığı bir diğer etkinliği ise “Fidan Dikim Atölyesi”. Ekim ayı boyunca devam edecek Fidan Dikim Atölye çalışmalarımızla çocuklara ağaç sevgisini uygulamalı olarak kazandırmayı planlıyoruz. Atölye çalışmalarımızla çocuklara doğa ile ilgili bilgiler verirken, onlara bir ağacın tohumundan büyümeye giden yolculuğunu masalsı bir dil ile anlatacağız ve çocuklarımız kendi tohumlarını nasıl çimlendirebileceklerini öğrenecekler. Bu etkinliğimiz de çocukların el becerilerini geliştirmeyi ve aynı zamanda çevre duyarlılığı anlamında farkındalık yaratmayı hedefliyoruz.

¶ İki ayda bir yayınladığımız dergimizde hayatınızı zenginleştirecek birçok konuya yer vermeye çalışıyoruz. Geçiş mevsiminde ne giyeceğine karar veremeyen okurlarımız moda stil ve moda haber sayfalarımıza göz atabilir. Yeni sezonda jean’in önlenemez yükselişi devam ediyor. Sonbaharda saçlarında değişiklik yapmak isteyenler Güzellik Trendleri, evini yenilemek isten ziyaretçilerimiz ise Dekorasyon Trendleri başlıklı konularımızdan ilham alabilir.

¶ Dergimizde modanın olduğu kadar gündemin de nabzını tutmaya çalışıyoruz. Otomobil editörümüz Paris Otomobil Fuarı’nı sizin için takip etti ve yeni modelleri sayfalarımıza taşıdı. Seyahat sayfalarımızda hem Türkiye hem de dünyadan festival rotalarını bulacaksınız. Marmara Park Cinemaximum’da Ekim ve Kasım 2016’da vizyona girecek filmleri ve İstanbul’un etkinliklerini Kültür-Sanat sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

¶ Bu sayımızı da beğenerek okumanız dileğiyle...

Emre Saraç

  • Arşiv Sayısı : 19
  • Son Sayı : Ekim-Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Marmara Park Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016