Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Maysan Mando Yaşam - Otomobil Araba Dergisi
Ana Sayfa > Maysan Mando Yaşam

Maysan Mando Yaşam Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Maysan Mando Yaşam adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Maysan Mando Yaşam Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Maysan Mando Yaşam

Otomobil Araba Dergisi

Otomotiv sektörüne hizmet etmek amacı ile 1969'da kurulan Maysan, binek ve ticari araçlar ile otobüs ve kamyon gibi ağır vasıtaların yanı sıra bazı savunma sanayi uygulamaları ve demiryolları için amortisör üretmektedir. 1976'da Çukurova holding bünyesine geçen firma, otomotiv sanayindeki stratejik işbirliği trendine paralel olarak 1997 yılında Güney Kore'li Mando Corporation firması ile ortaklık kurmuş ve bunun sonucunda firmanın ismi Maysan Mando olarak değişmiştir.

2001 yılından beri ISO 9001:1994 sistemine göre üretim yapan Maysan Mando, aradan geçen süre zarfında kalite sistemini geliştirerek 2004 yılının ilk çeyreğinde ISO 9001:2000, ikinci çeyreğinde ISO TS 16949:2002 kalite belgesini elde etmiştir. Bunların yanında Maysan Mando, çevreye duyarlı bir firma olarak çevre yönetim sistemini, 2007 yılında EN-ISO 14001:2004 ile sertifikalandırmıştır. 2008 yılında stratejik işbirliği hedefi doğrultusunda Eylül 2008’ de Ford tarafından Q1 sertifikası ile ödüllendirilmiştir. Ayrıca ön plana çıkan üstün yönlerini ulusal ve uluslararası kuruluşlar ile paylaşmak hedefi ile 2008 yılından itibaren EFQM Başarı ödülü için çalışmalara başlamıştır.

Maysan Mando yerli OEM pazarında Oyak Renault, Hyundai Assan, Mercedes Benz Türk, Ford Otosan, BMC, Otokar, Temsa, Isuzu’ dan oluşan bir müşteri profiline hizmet vermektedir. Ürünleri tüm Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve Latin Amerika'ya kadar ulaşan Maysan Mando, yerli aftermarket pazarında Maysan Mando ve Maysan Halla markaları ile yer etmiştir. Maysan Mando'nun yıllık üretim kapasitesi, 70%’i OEM üreticileri için olmak üzere toplam 5 milyon amortisördür.

  • Arşiv Sayısı : 14
  • Son Sayı : 2014-1
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Maysan Mando Yaşam Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017