Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Medikal Teknik - Bilim Sağlık Dergisi
Ana Sayfa > Medikal Teknik

Medikal Teknik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Medikal Teknik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Medikal Teknik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Medikal Teknik

Bilim Sağlık Dergisi

Sektörde 22 altın yıl

Uzun bir yolun aynı zamanda uzun bir yolculuğun ürünü... 1985 yılında basın-yayın sektöründe varlık göstermeye başlayan Medikal & Teknik Dergisi, varoluş yolculuğunu gün be gün artan tirajı ve okuyucusu ile başarıyla sürdürüyor. İhlas Fuarcılık bünyesinde konumlanan dergi, hekimlerden hastane yöneticilerine, tıbbi ekipman ve makine üreticilerinden temsilcilerine kadar sağlık sektöründe geniş bir yelpazeye sesleniyor.

"Sektörde profesyonellik konuşuyor" misyonu ile çalışmalarını sürdüren Medikal & Teknik Dergisi, aktüel; tıbbi ekipman; ayın dosyası; hastane; fuar ve inceleme bölümlerini içeriyor: Sağlık sektörünün gündemini oluşturan olayları okuyucuya aktararak sektörün nabzını tutan "Aktüel" bölümü; ileri teknoloji ile üretilen tıbbi ekipman ve cihazları tanıtan "Tıbbi Ekipman" bölümü; sağlıklı yaşamın ne demek olduğuna dair bilgi vermek amacıyla her sayıda farklı bir konu işlenerek yaşam kalitesini yükseltmek ve vücudumuzun işleyişini öğrenmek amacıyla hekimlerden alınan bilgiler doğrultusunda hazırlanan "Ayın Dosyası" sayfaları; mevcut hastanelerin yanı sıra yeni açılan hastaneleri tanıtmak ve bilgilendirmek amacıyla hazırlanan "Hastane Yapı Organizasyon" bölümü; sağlık sektöründe gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan fuar ve kongre gibi etkinliklere kapsamlı yer ayıran "Fuar" bölümü ve sağlık sektörünün ehil isimlerinin kalemlerinden çıkan inceleme ve makalelerin bulunduğu bölümlerden oluşan Medikal & Teknik Dergisi, bu bağlamda sektörün ihtisas yayını olarak farkını ortaya koyuyor.

Türkiye'nin yanı sıra yurtdışında da alanındaki önemli fuarlarda da katılımcı olarak yer alan dergi, dönüşümlü ücretsiz dağıtım ve abonelere dağıtım kanalıyla okuyucularına ulaşıyor. Medikal & Teknik Dergisi, devlet hastaneleri; üniversite hastaneleri; özel hastaneler; askeri hastaneler; medikal firmalar; laboratuarlar; klinik, poliklinik ve sağlık merkezlerine; yerli ve yabancı dernek, kurum ve kuruluşlara; ilaç firmaları; eczane ve ecza depoları; yan sektörler ve reklam ajanslarına gönderiliyor.

Sahip olduğu farkındalıkla farkındalık oluşturmayı ve bilincimizi keskinleştirmeyi hedefleyen dergi, içeriği ve çalışmalarıyla olduğu kadar yenilikleriyle de adından söz ettiriyor.Başarısını 22 yılı arkada bırakarak kanıtlayan Medikal & Teknik Dergisi, nice 22 yılda sizlerle birlikte olmayı amaçlıyor.

  • Arşiv Sayısı : 18
  • Son Sayı : Mart 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Medikal Teknik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017