Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Men's Health - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Men's Health

Men's Health Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Men's Health adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Men's Health Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Men's Health

Erkek Moda Dergisi

Şans Geldiğinde Hazır Ol

Elinize hayatınızın fırsatının ne zaman geçeceğini bilemezsiniz.

KENDİ ALANINDA BAŞARILI PEK ÇOK ERKEĞİN HAYAT HİKÂYESİNE BAKTIĞINIZDA, şans faktörünün hayatlarında çok önemli bir rol oynadığını görürsünüz. Olayların gidişatını bir anda değiştiren şanslı tesadüfler vardır. Dolayısıyla şansın insan hayatında önemli olduğunu kabul etmek gerekiyor. Ama başarıyı tamamen şansla açıklamak, konunun başka yönlerini görmezden gelmek olur. Şansın varlığını kabul etmek başka, her şeyi şansa bırakmak başka. Kariyeriniz ya da özel hayatınız, konu ne olursa olsun; her zaman beklediğiniz, size basamak atlatacak bir fırsat bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Önemli olan bu şans kapıyı çaldığında, sizin bunu değerlendirmek için ne kadar hazır olduğunuz.

Bunun ne zaman olacağını biliyor muyuz? Maalesef hayır. Arkadaşlarınızın sizi zorla götürdüğü bir yemekte hayatınızın kadınına rastlayabilirsiniz mesela. Ya da iş hayatında size çok önemli kapılar açacak biriyle tanışabilirsiniz tesadüfen gittiğiniz bir toplantıda. Ama değerlendirmek için her şeyinizle hazır olmalısınız, aynı şans kapıyı ikinci kez çalmayabilir. Her günün o gün olabileceğini hesaba katarak yaşamalıyız. Bunun yolu da belli; her açıdan, her geçen gün bir öncekinden daha iyi bir adam olabilmek ve bunun için gerekli iradeyi göstermek. Bu konuda nasıl göründüğünüzün öneminden herhalde bahsetmeme gerek yok. Kendine bakan, fit ve özgüvenli bir erkek, hem aşk hem de iş hayatında maça 1-0 önde başlıyor.

Kısacası beyler, olabildiğimiz en iyi halimize gelmek için ne kadar çabuk harekete geçersek, o kadar iyi. Yani fit olmak, düzenli spor yapmak ve sağlıklı beslenmek sadece sağlığınız için önemli değil. Kendi vücuduyla ilgili hedeflerini gerçekleştirmiş bir adam, gereken zamanda gereken iradeyi gösteren ve zorluklara karşı dik durabilen bir adam demektir. Bu yüzden aslında hedeflerinize giden yolda tek rakibiniz, kendinizsiniz. Size bu konuda rehberlik edebilecek bir sayı hazırlamaya çalıştık. Her geçen gün, bugün olduğunuzdan daha iyi bir adam olmanıza yardım edecek yüzlerce tavsiye ilerleyen sayfalarda. Her zaman dediğimiz gibi, okumak yetmez, uygulaması sizden.

Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle,

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 35
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Men's Health Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017