Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Men's Health - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Men's Health

Men's Health Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Men's Health adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Men's Health Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Men's Health

Erkek Moda Dergisi

Neden Pes Ediyoruz?

Başarının yolu,kendinizi sürekli yenilemekten geçiyor.

TÜRK MİLLİ TAKIMI OLARAK GEÇTİĞİMİZ YAZI HATIRlamak istemediğimiz bir Avrupa Şampiyonası tecrübesiyle noktaladık. Turnuvadan sonra maçları neden kaybettiğimiz, teknik olarak nerelerde eksik olduğumuz konuşulmadı bile. Gündemi kampta birbiriyle konuşmayan futbolcular, teknik direktör ve oyuncular arasında yaşanan tartışmalar doldurdu. Turnuva sonrası da sular durulmadı ve iş, Arda Turan’ın başı çektiği birçok as oyuncunun kadroya alınmamasıyla zirve yaptı. Fatih Terim’in liderlik vasıfları belki de ilk defa bu kadar ciddi şekilde sorgulandı. Öyle ki, Terim’den “babam gibi” diye bahseden Arda Turan üstü kapalı eleştirilerde bulundu, eski kaptan Rüştü Reçber daha da ileri giderek Terim’i emekliliğe davet etti. Peki ne oldu da Terim hakkında bunlar konuşulmaya başlandı?

Aslında Fatih Terim aynı insan ama zaman değişiyor. İlerleyen sayfalarda liderlik sanatı dosyamızda da okuyacağınız gibi; her şey değişirken, bir liderden beklenen özellikler de aynı kalmadı. Eskiden işe yarayan yöntemler, bugün geçerliliğini yitirmiş durumda. Artık sert, otoriter bir tarz benimseyen liderler pek başarılı olamıyor. Çevresindekilerin fikirlerini dinleyen, kendi hatasını kabul eden, daha demokratik ve eşitlikçi bir yönetim stili benimseyen liderler, eski zamanlara göre çok daha başarılı. Bu konuya kafa yoran bilim insanları bulgularını bizimle paylaştı. Okumadan dergiyi kapatmayın derim, iş alanınız ne olursa olsun, değişen liderlik kuralları işinize yarayacak.

Konu vücudunuz, forma girmek ve sağlıklı yaşam olduğunda da yapmanız gereken şey aslında aynı. Değişime ayak uydurmak ve doğru şekilde çalışmak. Her ay olduğu gibi yine size bu konuda rehberlik edecek bir sayı hazırlamaya çalıştık. Pratik tariflerin, zayıflama tüyolarının ve yağ yakan besinlerin bulunduğu beslenme sayfaları, kısa sürede fazla yağlarınızdan kurtulmanız için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Bu beslenme tüyolarını antrenmanlarla birleştirdiğinizde sonuç, hayallerinize ulaşmak olacak. Evet, bu bir anda gerçekleşmeyecek. Ama gereken sabrı gösterirseniz, olmaması için hiçbir sebep yok. Sabrın bu konuda ne kadar önemli olduğuna inanmıyorsanız da Cenk Tosun’un hikâyesine mutlaka göz atın. Her türlü olumsuzluğa rağmen hiç yılmadan çalışan ve hayallerine yavaş yavaş yaklaşan bu adamın öyküsü size ilham verecek.

Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle,

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 33
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Men's Health Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016