Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Men's Health - Erkek Moda Dergisi
Ana Sayfa > Men's Health

Men's Health Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Men's Health adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Men's Health Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Men's Health

Erkek Moda Dergisi

Güçlü Olmak

Kontrol ne kadar elinizdeyse, o kadar güçlüsünüzdür.

GÜÇLÜ BİR ADAM OLMAYI HER ERKEK İSTER. Biz de elinizde tuttuğunuz sayıda sizi daha güçlü yapacak tavsiyelerden oluşan özel bir dosya hazırladık. Sayfaları çevirdikçe göreceksiniz, bu bölümümüzde konuğumuz Hafthor Björnsson oldu. Kafalarda herhangi bir soru işareti kalmasın dedik ve Dünyanın En Güçlü Adamı yarışlarında kendisini ispatlayan, Game of Thrones’un The Mountain’ına danıştık.

Ama konuğumuz Björnsson diye, güçlü olmayı sadece devasa kollar ve güçlü göğüs kasları ekseninde ele aldığımızı sanmayın. Kas gücü önemli tabii, sahip olduğumuz tek şey vücudumuz ve vücudumuza iyi bakmak, daha kaliteli bir hayat yaşamanın olmazsa olmaz şartlarından. Fiziksel açıdan ne kadar güçlü olduğunuzu maksimum bench press rakamınız, plank’te kaç saniye durduğunuz gibi rakamsal kriterlerle ölçebilirsiniz. Men’s Health olarak on yıldır bu konuda erkeklere rehberlik etmek o yüzden bizim işimiz. Ama bu sayıda bahsettiğimiz “güçlü olmak” kavramı sadece bundan ibaret değil. Hayatın her alanında kontrolü eline alan ve potansiyelinin sınırlarını zorlayan bir adam olmaktan bahsediyoruz. Gerçekten güçlü bir erkek, kendi eksiklerini görebilen ve bunları düzeltmek için çaba sarf eden erkektir.

Bunu yapabilmek için iki şart var. Bunlardan ilki, hedefe ulaşmak için ne yapılması gerektiğini bilmek. İkincisiyse bunları kusursuz şekilde uygulayacak motivasyona ve iradeye sahip olmak. Neyse ki, bir Men’s Health okuru olduğunuz için maça önde başlıyorsunuz. İlerleyen sayfalarda, bu iki konuda da başka yerde bulamayacağınız tüyolarla karşılaşacaksınız. Size hem yapmanız gerekenleri hem de yapmak için iradenizi nasıl kuvvetli tutabileceğinizi anlatıyoruz. Gerisi sizin motivasyonunuza ve olabileceğiniz en iyi adam olmaya ne kadar istekli olduğunuza bağlı. Biz önümüzdeki ay bu konuda size destek olacak yepyeni bir sayıyla karşınızda olacağız.

Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle,

Fatih Büyükbayrak

  • Arşiv Sayısı : 38
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Men's Health Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017