Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Metal Makina - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Metal Makina

Metal Makina Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Metal Makina adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Metal Makina Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Metal Makina

Sektörel Dergisi

Metal İşleme ve Makine İmalat Sektöründeki gelişmeleri sizin için, sizinle berabere 1989 yılından beri sayfalarında paylaşan MetalMakina Dergisinin Eylül-Ekim sayısı ile yine beraberiz.

Ülkemizin içinde geçtiği bu zor süreçte millet olarak bir ve beraber olmanın verdiği güç ve inançla, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize çizmiş olduğu Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak, yarınlara daha güzel, daha müreffeh bir dünya bırakmak için Sektörün İlk ve Öncü Dergisi olma misyonumuzla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Eylül ayının gelmesi ile birlikte sektörde hareketlenmenin başladığı, özellikle iki yılda bir düzenlenen Metal İşleme sektörünün lokomotifi olan MAKTEK AVRASYA Fuarı 11-16 Ekim tarihleri arasında İstanbul, Beylikdüzü -Tuyap Fuar alanında düzenleniyor. 1.500 yakın markanın ürünlerini sergileyeceği MAKTEK AVRASYA Fuarında, Endüstri 4.0 ‘a geçiş için ihtiyaç duyulan teknolojik sistemler, eğitim konuları, seminer ve toplantılarla, alanında uzman isimlerce aktarılacak. TİAD ve MİB’in desteklediği MAKTEK AVRASYA Fuarı, sektörde yaşanan durgunluğa hareket sağlayarak, sektörde 1.5 milyar dolarlık iş hacmi katması bekleniyor.

MetalMakina Dergisinin bu sayında bizde MAKTEK AVRASYA Fuarına katılan firmaların bir kısmının fuarda sergileyecekleri ürünleri ile ilgili yazılarına yer vermeye çalıştık. Önümüzdeki sayımızda MAKTEK AVRASYA Fuarında sergilenen teknolojileri ve yenilikleri sizlerle paylaşacağız.

Gelecek sayıda buluşma ümidiyle sağlıcakla kalın.

Saygılarmla.

Ahmet Pelit

  • Arşiv Sayısı : 49
  • Son Sayı : Eylül - Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Metal Makina Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016