Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Çocuk - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Çocuk

Minika Çocuk Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Çocuk adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Çocuk Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Çocuk

Anne Çocuk Dergisi

Merhaba

Sevgili anneler ve sevgili babalar!

Beş aydır devam eden ve sizlerin ilgisiyle her geçen gün büyüyen yolculuğumuz uğur böcekleriyle kaplı bir dünyaya ulaştı. Çocuklarımızın artık sıkça parkta, bahçede, çiçeklerin üzerinde, çimenlerin arasında görmeye başladıkları uç uç böceklerinin renkli dünyasına uçuyoruz bu ay.

Uç uç böceklerinin renkleri ve kanat çırpışlarıyla şenlenen sayfalarımız hem bu canlıları çocuklarınıza tanıtmak hem de uç uç böceklerinin sevimliliğiyle bir sürü etkinliğe çocuklarınızı çekmek için hazırlandı.

Biricik çocuklarımızın el kullanma becerilerini, dil gelişimlerini ve hayâl dünyalarını destekleyen etkinlik sayfalarımız aynı zamanda çocukları yaşadığı dünya ile ilişki kurmasına yardımcı olacak. Bir uç uç böceğinin peşine takılıp parkları, ağaçları, çiçekleri, ormanları keşfe çıkacak.

Bu ay minikaÇocuk ile birlikte verdiğimiz uğur böcekli dört hediyemiz ile birlikte çok keyifli vakit geçireceğinizi umut ediyoruz. Maskeler, Çek Yerleştir- Bul Eşleştir oyunu, çıkartmalar ve yapboz ile çocuklarınız hem uğur böceklerinin dünyasına girecek hem de motor becerilerini oyunlarla pekiştirecekler.

Ülkemizin seçkin yazar ve çizerlerinin titiz çalışmalarıyla renklenen minikaÇocuk ailesi olarak bütün annelerin anneler gününü kutluyor, sizleri ve çocuğunuzu rengârenk sayfalarımız arasında uçmaya davet ediyoruz.

İyi uçuşlar...

Önümüzdeki ay yeniden görüşmek dileğiyle...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Çocuk Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017