Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Çocuk - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Çocuk

Minika Çocuk Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Çocuk adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Çocuk Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Çocuk

Anne Çocuk Dergisi

Merhaba

Sevgili anneler ve sevgili babalar!

Yaz mevsiminin son ayındayız artık. Artan sıcaklarla birlikte maalesef ülkemizde ve dünyanın her yerinde arzu etmediğimiz yangınlar da çıkabiliyor. Yangınlara, mahsur kalanlara ve afetlere müdahale eden itfaiye ekipleri çocuklarımızın gözünde birer kahramanlar. Ve tabii ki itfaiye araçlarının farklılığı çocuklarımızın çok ilgisini çekiyor.

Biz de minikaÇOCUK ailesi olarak bu sayımızı itfaiye araçlarına ve itfaiyecilere ayırdık. İtfaiyecilerin özverili çalışmalarını, eşyalarını, itfaiye araçlarının özelliklerini aktaran sayfalarla çocukların kahramanları cesur itfaiyecilerin dünyasına eğitici ve eğlendirici bir yolculuk yaptık.

Bu ayki maceramızı üç hediye ile süsledik. İtfaiye Aracını Tamamla, Göreve Başla oyunumuz ile çocuklarınız hem motor becerilerini geliştirecek hem de itfaiyecilerin görevini zevkli şekilde öğrenecek. İtfaiye Eşleştirme Kartları ile itfaiyecilerin görevleri üzerinden parça-bütün ilişkisini geliştirecekler. Sevimli çıkartmaları da çocuklarınız ilgili sayfamızda değerlendirerek kendi hikâyelerini oluşturacaklar.

Hepinize kazasız-belasız günler diliyor, sizleri çocuklarınızla birlikte dergimizle baş başa bırakıyoruz.

Gelecek sayı görüşmek üzere...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 8
  • Son Sayı : Ağustos 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Çocuk Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017