Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Go - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Go

Minika Go Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Go adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Go Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Go

Anne Çocuk Dergisi

MERHABA

Hepinize merhaba arkadaşlar!

Elinizde tuttuğunuz ikinci sayımızla yeniden karşınızdayız işte. Şimdi daha enerjik, daha neşeli ve daha güçlüyüz. Çünkü dergimizin ilk sayısına Türkiye’nin her yerinden binlerce arkadaşımız büyük bir ilgi gösterdi. Yüzlerce teşekkür aldık. Ve böylece hepimiz kocaman bir oyun halkası oluşturduk. Bu oyun halkasına kuşları, kedileri, köpekleri, misketleri, aydede ve yıldızları da kattık. Birlikte güzel bir yolculuğa başladık.

Türkiye’nin en zengin içerikli dergisi minikaGO’ya gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Tabii ki sizler için en iyi metinlerini yazan yazarlarımızı ve bu metinleri rengarenk resimleyen çizerlerimizi de tebrik ediyoruz. Hepimizin tek hedefi var: Siz sevgili arkadaşlarımızın her ay keyifle okuyacağı bir dergi hazırlamak...

Evet, bu dergi sizin. Sizler için var. Sizleri de bu dergiye daha çok katkı sunmanızı ve sayfalarımıza destek vermeye davet ediyoruz. Her türlü görüş, öneri ve çalışmalarınızı bize gönderebilirsiniz.

Evimiz kapak konulu yeni sayımızı da eminiz ki çok seveceksiniz. Çünkü hepimiz bir evde yaşıyoruz. Hepimizin evi biricik yuvamız. Hep birlikte vatanımız ve evimiz olan Türkiye’de yaşıyoruz. Bu güzel ülkenin çocukları olarak birbirimize daha çok gülümsememiz ve birbirimizi sevmemiz gerekiyor. Biz sizleri seviyoruz. Her ay da sizlere rengarenk sayfalarımızla içtenlikle gülümsüyor olacağız.

Mutlu ve gülümseyen bir ay geçirmenizi diliyorum. Şimdi sizler için hazırladığımız nefis sayfalara dağılabilirsiniz...

Yeniden görüşmek üzere...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 2
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Go Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017