Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Go - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Go

Minika Go Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Go adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Go Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Go

Anne Çocuk Dergisi

MERHABA

Güzel bir mevsimin içine girdik bu ay. Yaz mevsimi tüm sıcaklığı ve içtenliğiyle kapımızı çaldı.

Ve tatil başladı. Upuzun günler var önümüzde. Oyunlarla, kitaplarla, yeni yerleri keşfetmekle
geçireceğimiz güzel güneşli günler.

Ve Ramazan da başladı. Sabır, merhamet, iyilik kuşanacağımız günlerin içinden geçeceğiz. İftar zamanını bekleyeceğimiz sevinçli vakitlerin ardından sahurla buluşulan yıldızlı geceler…

Ve çok sevdiğimiz, işten gelişini özlemle beklediğimiz babalarımızı daha çok hatırlayacağız bu ay. Ve ardından Ramazan bayramı ile gelecek sevinçli zamanlar…

Yaz tatili ve Ramazan’a yakışır üç hediyemiz var size bu ay. Yaz boyunca gezip gördüğünüz yerlerde notlar alacağınız ‘Doğa Dedektifleri Defteri’ ile güzel anılara sahip olacaksınız.

Tuttuğunuz oruçlarla güzelleşeceğiniz Ramazan ayında gökteki hilalin şekillerini gözlemlemeniz için ‘Ay Takvimi Çarkı’ hediye ediyoruz sizlere. Hem otuz günlük Ramazan ayını hem de gökyüzündeki Ay’ı takip edeceksiniz bu hediyemizle.

Haziran ayının içindeki ‘Babalar Günü’nü de unutmadık. Sizlere babalarınız üzerinden akrabalık bağlarınızı öğreneceğiniz güzel bir poster hazırladık.

Türkiye’nin en zengin yazar ve çizer ekibine sahip minikaGO, eminiz ki bu ay ve yaz boyunca yine elinizden düşmeyecek. Birlikte gülümsemeye devam edeceğiz.

Şimdiden hepinizin Ramazan Bayramı’nı, bütün babaların Babalar Günü'nü kutluyorum. Herkese iyi tatiller!

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 6
  • Son Sayı : Haziran 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Go Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017