Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Minika Go - Anne Çocuk Dergisi
Ana Sayfa > Minika Go

Minika Go Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Minika Go adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Minika Go Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Minika Go

Anne Çocuk Dergisi

MERHABA

Herkese içten bir merhaba arkadaşlar!

İlkbaharın bu güzel mayıs ayını, haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimize ayırdık. Hayatımızın her anında yanımızda olan annelerimize bahar çiçekleriyle gülümsüyoruz bu ay. Masaldan şiire, bilmeceden bulmacaya, çizgi romandan denemeye kadar her sayfamızı annelerimize hediye ediyoruz. Tabii sizlere de anneniz üzerinden akrabalık bağlarınızı öğreneceğiniz güzel bir poster hediyemiz var.

Mayıs ayının 29'unda İstanbul’un fethinin 564. yıl dönümünü kutluyoruz. 29 Mayıs 1453’te Osmanlı padişahı Fatih Sultan Mehmet’in çağlar açıp çağlar kapatan bu fethiyle ilgili temel bilgileri sayfalarımızda bulacaksınız. Tabii sizler için fethe özel olarak hazırladığımız “Fatih Benim” oyununu da derginiz minikaGO ile hediye ediyoruz. Umarız oynarken keyifli zamanlar geçirirsiniz.

Bu ay baharın yeşilini ve coşkusunu arttırmak için hepinize bir ağaç fidanı hediye ediyoruz. Orman Genel Müdürlüğü işbirliğiyle hediye ettiğimiz bu ağaç fidanını sayfamızdan keseceğiniz kuponla ücretsiz olarak alabileceksiniz. Fidanınızı dikip büyütmeye başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin en zengin kadro, içerik ve tasarımına sahip minikaGO her geçen gün yeni arkadaşlarımıza ulaşarak büyümeye devam ediyor. Sizlerin destek ve çalışmaları ile renklenen dergimize her tür öneri, düşünce ve görüşlerinizi bekliyoruz.

İlkbaharın bu son ayının hepinize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyor, bütün annelerin anneler gününü kutluyorum.

Önümüzdeki ay görüşmek üzere...

H. Salih Zengin

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Minika Go Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017