Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
MNG Box - Lojistik Ulaştırma Dergisi
Ana Sayfa > MNG Box

MNG Box Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj MNG Box adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

MNG Box Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

MNG Box

Lojistik Ulaştırma Dergisi

YAŞAMIN HER ALANINDA FAYDA SAĞLAYACAK FİKİRLERİ MNG BOX İLE KEŞFEDİN

Teknoloji ve hayal gücü, sınırları ortadan kaldırarak bize uçsuz bucaksız bir alanın kapılarını açan iki kavram. Bazen tek bir kişinin ihtiyacından yola çıkarak ortaya konan bir girişim tüm dünyada tutan bir işe dönüşürken bazen bir sanatçının hayal dünyasında yarattığı tasarımlar sosyal platformlar üzerinden kitlelerle buluşuyor.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve ilk uygulayan firmalardan biri olarak MNG BOX’ın bu sayısında yaşamın her alanından fayda sağlayacağına inandığımız, öğrendiğimizde bizi heyecanlandıran, geleceğe umutla bakmamıza yol açan fikirleri ve haberleri sizlerle paylaştık.

Günümüzde “bi tıkla” istediğimiz bilgiye ulaşmak hiç olmadığı kadar kolay. Bu ister yeni bir dil öğrenmek ister yeni bir yatırım yapmak olsun, ihtiyacımız olan şey gerekli motivasyon ve teknolojiyi gerektiği şekilde kullanabilmek. Nasıl ki teknoloji medikal alanda, bir saniyeden bile kısa süren katarak ameliyatı, laboratuvarda üretilen organ gibi devrim niteliğinde gelişmelere sebep oluyorsa, bizler de en azından kişisel gelişimimiz ve ihtiyaçlarımız için teknolojiyi etkili kullanmaya başlayabiliriz.

Öte yandan yaşamın içinde kalarak kendimizi geliştirmenin yolu kendimizi tanımaktan geçiyor. Yoğun iş temposunda zihnimizin karıştığı anlar olabiliyor, bir yaşam koçundan destek almak bireysel kararlarımızda farkındalık yaratmak ve kendi çözümümüzü bulma noktasında yararlı olduğu gibi kurumsal alanda da hedeflerin daha net belirlenerek, olaylar karşısında farklı değerlendirmeler yapma ve analiz becerisinin gelişmesini sağlıyor. Ekip yönetiminde liderlik, doğru ilişki ve iletişim kurmada etkili oluyor.

Kendimizi tanımanın ve kişisel becerilerimizi geliştirmenin bir diğer yolu da edindiğimiz hobiler. İşte başarıyı getiren faktörlerde sosyal yaşamımızda sahip olduğumuz özelliklerin etkisi yadsınamaz. Dergimizin sayfalarında bir uçak maketçisinin görüşlerini okuyacaksınız. Bir kutunun içinden çıkan parçaları birleştirmek gibi basite indirgenemeyecek titizlikte, emek ve zaman harcanarak, tutkuyla modeller ortaya çıkaran bir kişiden bahsediyoruz. Maketini yapacağı uçağın parçalarını tek tek inceleyen, hikayesini araştıran, tamamlamak için sabır gösteren birinin çalışma ortamında da aynı titizlik ve araştırmacı ruhla hareket edeceğini düşünmek yanlış olmaz.

Geride bıraktığımız yaz aylarında birçoğumuz tatil yapma fırsatını yakaladı, her ne kadar biz tatili tek bir sezonda otelde geçirilen zamanlardan ziyade kısa süreli de olsa kendimize yaratabildiğimiz anlar olarak değerlendirsek de deniz ve güneşin verdiği enerjiyi kabul ediyoruz. Farklı alternatifler arayanlar için uzaklarda Galapagos Adalarını yakınlarda ise ülkemizin birbirinden eşsiz köşelerinde doğayla iç içe vakit geçirebileceğiniz kamp alanlarını sayfalarımıza taşıdık. Keyifli okumalar dileriz.

Aslan Kut

  • Arşiv Sayısı : 30
  • Son Sayı : Temmuz- Eylül 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

MNG Box Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016