Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Moda Ankara - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Moda Ankara

Moda Ankara Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Moda Ankara adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Moda Ankara Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Moda Ankara

Şehir Yaşam Dergisi

Ankara Giyim Sanayicileri Derneği Dergisi
Ankara Giyim Sanayicileri Derneği, 2000 yılı Mayıs ayında faaliyetlerine başlayan ve Ankaralı hazır giyim ve konfeksiyon sanayicilerini çatısı altında toplayan bir sivil toplum kuruluşudur.

Öncelikli amacını, ulusal ve uluslararası pazarda Ankaralı tekstil sanayicisinin tanıtımı olarak belirleyen AGSD, hedef olarak da ihracattaki payını artırmayı seçmiştir. Ankaralı sektör girişimcileri olarak yabancı müşterilere ayrıntılı bilgiler vermek, üye bilgi bankası oluşturmak, elektronik ortamda bilgi alışverişini sağlamak, ar-ge çalışmalarına hız vermek derneğimizin önemli görevleri arasındadır.

Yerel yönetimler ve diğer mesleki kuruluşlarla düzenli iletişimin sağlanmasının yanı sıra sektörümüz ve Ankara'yı ilgilendiren konularda gündem yaratmak,

Ankara piyasasının sorunlarını saptamak, bu sorunlara karşı çözümler üretmek ve devamlılığı sağlamak,

Üyelerine daha verimli iş olanakları hazırlamak ve sektörle ilgili karar alma süreçlerine katılarak sektör temsilcilerinin yetiştirilmesine zemin oluşturmak,

Siyasi irade nezdinde girişimlerde bulunarak olumlu diyalog ortamını yaratmak,

Sektörde verimliliği artırıcı çalışmalara destek vermek ve eğitim faaliyetlerini düzenlemek,

Ankaralı firmalarla ulusal ve uluslararası düzeydeki mesleki kuruluşlar arasında iletişim ağını güçlendirmek,

ve... Ankara'yı uluslararası bir tekstil ve konfeksiyon fuar merkezi haline getirmeyi de diğer amaçları arasında belirleyen AGSD, sektörün geleceği konusunda söz sahibi olmaya hazırdır.
Artık Ankaralı sektör girişimcileri de marka ve kaliteli üretim yapmayı başarmıştır.
20 yıllık ticari ilişkiler Türkiye'yi Avrupa'nın güvenilir hazır giyim ortağı konumuna getirmiştir. Şimdi de Ankara Türkiye'nin ortağı olmalıdır. Ankaralı Giyim Sanayicileri de oluşturacakları güç birliği ile bunu başaracaktır.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Eylül 2008
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Moda Ankara Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017