Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Motto Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Motto Magazin

Motto Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Motto Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Motto Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Motto Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

Hayallerin peşinde...

Yaz taze bitti ama özlem şimdiden başladı. Yazın neden sonsuz olmadığını sorgulayanlardan mısınız iz de? Aslına bakarsanız biz de öyleyiz. Hal böyle olunca Ekim sayısına hazırlanırken güneşli havanın son demlerinden istifade edip Taner Güneş ile ılık rüzgarların saçlarımızı savurduğu bir motosiklet turu yaptık. Yetmedi, dünyaca ünlü binicimiz Efe Siyahi ile ormanda ihtişamıyla büyüleyen bir at gezintisine çıktık. O da yetmedi, başarılı moda tasarımcısı Başak Tunç ile çimlere yayılıp modadan sanata kadar çok keyifli bir sohbet ettik. Biz geçtiğimiz ayı böyle değerlendirdik ve renkli bir sayı hazırladık. Siz neler yaptınız?

Futbolculuğundan antrenörlüğüne, spor yorumculuğundan sosyal demokrat ruhuna Eskişehirlilerin yakından tanıdığı, sevip saydığı ve “hocam” diye hitap ettikleri Serdal Eroy ile Albatros Otel’de keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Futbolculuk yaşamından Eskişehirspor’daki güncel sorunlara kadar samimi açıklamalarda bulunan Serdal Hoca, Türk futbolunun kurtuluş reçetesini de verdi.

Motosiklet kullanmak derin bir tutku. Kimine göre özgürlük, kimine göre vücuda girdiğinde hızla yayılan bir çeşit virüs… Acıbadem Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Taner Güneş de bu virüsü kanında barındıranlardan… 3 senedir motosiklet kullanan Taner Güneş ile motosikletlerle ilgili konuştuk.

Doğaya ve hayvanlara her zaman yakın olan Efe Siyahi ilk atını 14 yaşında aldı. Üstüne bindiği andan itibaren en büyük tutkusu haline geldi. Bu tutkusu onu Avrupa’nın pek çok kentine götürürken beraberinde şampiyonluk getirdik. Kendine son durak olarak Hollanda’yı seçti. Hollanda’da faaliyete geçirdiği Carpe Diem’de yaşadığı anın tadını sonuna kadar çıkarıyor. Sevgisun Yürük’e İstanbul’daki evinin kapılarını açtı. Efe Siyahi ile gerçekleştirdiğimiz röportaj ilerleyen sayfalarda.

Hayallerinin izini süren birbirinden özel insanlar tanıdık bu ay ve sayfalarımıza taşıdık. Onların azminin sizlere de ilham olması dileğiyle…

Sevgiler.

Keyifle okuyunuz!

  • Arşiv Sayısı : 34
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Motto Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016