Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Motto Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Motto Magazin

Motto Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Motto Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Motto Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Motto Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

Beyaz mevsim

Kestane kebapp! Boza bozzz! Kış mevsiminin gelmesiyle birlikte bu sesleri artık duyamasak da bu lezzetleri aramaya başladık. Geçtiğimiz ay kazaklara yer açtığımız gardıroplarımızda bu ay itibariyle atkı-bereeldiven üçlüsü de yerlerini aldı. Kış mevsiminin ilk ayı olan Aralık yılın da son ayı. Evet, bir yılı daha geride bırakıyoruz. Geçip giden yıl için biraz hüzünlenirken, yeni bir yılın başlangıcı için heyecanlanıyoruz. Birçoğumuz yeni yıl gecesi için hazırlanmaya başladık bile. Kimimiz sevdiklerimiz için hediye arayışında AVM’leri gezerken, kimimiz yeni yıla nerede gireceğimizin planını yapıyoruz. Ne olursa olsun yeni bir yıldan keyif almak istiyoruz!

Mikrofonla henüz çocuk yaştayken İzmir Radyosunda tanışan Zeliha Sunal o gün bugündür mikrofonu elinden bırakmamış. Tam 40 dilde şarkı söyleyen sanatçının yabancı dilde şarkılara olan merakı da çocukluk yıllarına dayanıyor. Sosyal sorumluluk projelerinde de aktif rol alan Zeliha Sunal ile müzik yaşantısından özel hayatına kadar pek çok şeyi konuştuk.

Dünya genelinde devam eden üçüncü dalga kahvecilik, kahveye bakış açımızın değişmesinde ve ilgimizin artmasında etkili oluyor. Hazır kahveleri rafa kaldırtan; aşırı kavrulmuş kahveleri sunan ikinci nesil kahve zincirlerinin tahtını sallayan bu klasik demleme yöntemleri, tadını ve kokusunu daha net alabildiğimiz kahveler içmemize olanak sağlıyor. Bu yeni nesil demleme yöntemleri, yeni nesil butik kahvecileri de beraberinde getiriyor. Seçeneklerimizin artmasıyla birlikte damak zevkimiz de her gün biraz daha gelişiyor ve kahve, uyku açıcıdan çok keyfe dönüşüyor. Eskişehir’de de bu akımın öncülerinden biri Atatürk Bulvarı’ndaki İtalyan.

Yumuk, namı-ı diğer Yumuşka… Elif ve Tansun Kozanlıoğlu’nun minnoş kızları. Henüz 15 aylık olan Yumuk uslu gibi görünse de evden kaçıştan sabıkalı. Bu konudaki atikliğini ise sağlıklı beslenmesine borçlu. Küçük hanımın favori yiyecekleri brokoli ve Brüksel lahanası. Elif Kozanlıoğlu ve güzeller güzeli Yumuk bu ayın konuklarından.

Yılbaşı için seyahat planı yapanlar var demiştik ya; Hayriye Kula yılbaşını yurt dışında geçirmek isteyenler için Avrupa’nın en güzel şehirlerini kaleme aldı. Rezervasyonunuzu yapmadan Hayriye Kula’nın yazısına mutlaka göz atın!

2017’ye sayılı günler kala 2016’nın son karelerini sayfalarımıza taşıdık. Keyifle hazırladığımız aralık sayımızı keyifle okumanız dileğiyle…

Sevgiler.

  • Arşiv Sayısı : 36
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Motto Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017