Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Motto Magazin - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Motto Magazin

Motto Magazin Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Motto Magazin adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Motto Magazin Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Motto Magazin

Şehir Yaşam Dergisi

7 yaşındayız!

Bu ay Motto Magazin daha dolu, daha renkli! Neden mi? Doğum günümüz. Şehrin cemiyet hayatının gündemini tutan ve tüm güzel günlerinizde yanınızda olarak mutluluğunuzu paylaşan Motto Magazin tamı tamına 7 yaşında. Bu 7 yılda yaşadığınız tüm güzel anları sayfalarımıza taşıdık ve her birinde çok keyif aldık. Yeni bir yaşa girince de yenilenmek farz oldu. Bu sebeple içeriğimizde de bir takım değişikliklere gittik. “Neler yenilendi?” diye meraktaysanız sayfaları çevirmeye başlayın.

Onu hepimiz gamzeli güzel olarak tanıdık. Dizilerin tanıdık yüzüyken son dönemlerde ünlü bir markanın reklam yüzü. Hem de bu reklamlarda zaman zaman kızı Alya ile kamera karşısına geçiyor. Tiyatro eğitimi almış olan sanatçı sahnelerin yanı sıra mutfakta da hünerlerini sergilemeye başladı. Bizler onu bir süredir Açelya’nın Mutfak Sırları adlı programıyla ekranda görüyoruz. Mutfak sırları şöyle dursun biz Açelya Akkoyun’un yaşam ve annelik sırlarını konuştuk.

Sevgili Orhan Barda ile Kuruçeşme’de demirli olan Nene Hatun adlı gemide yaptık röportajımızı. Nene Hatun çok güzel bir gemi. Dünyada 4 adet var. Orhan Barda Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra şu anda özel projelerden sorumlu danışman. Gemiye basın olarak biz bindik, bu açıdan da kendimizi şanslı hissediyoruz. Siz okurlarımız için gezdik, gördük ve yazdık. Orhan Barda ve gemi personeli arkadaşlarına da teşekkür ederiz.

Kariyeri güçlü bir iş insanın hayattan neler öğrendiğini merak ediyor musunuz? O zaman Ahter Kutadgu’nun “Kızlarıma Notlar” isimli kitabını edinin. Kitap, bir babanın, 3 kızına yazdığı notlar gibi görünse de aslında öyle değil... Kutadgu’nun kendi deneyimlerinden yola çıkarak toplumsal sorunlara nokta atışı yaptığı kitabı bir çırpıda bitirecekseniz. Kitabın imza günü için Eskişehir’e gelen Ahter Kutadgu ile tanışabilme ve notları üzerine sohbet edebilme şansımız oldu. Bu çok keyifli sohbetten sizin de aynı keyfi almanız dileğiyle…

Eczacı Sema Gökçe ve göz bebeği Lisa, Can Dostum’un ilk konukları. Sema Hanım’ı eve geldiğinde büyük bir coşkuyla karşılayan Lisa, bizlere de aynı sıcaklıkla yaklaştı. Ben iki köpek annesi olduğum için onların kokusunu almış olacak ki sonrasında benim yanıma pek gelmek istemedi. Kedilerde hiç şansım olmuyor. Sema Gökçe ve Lisa’nın harika bir ev arkadaşlığı var. Bizlere de evlerinin kapılarını açtılar ve dostluklarına şahit olmaktan çok mutlu olduk. Sevgiler.

Yeni yaşın heyecanını yaşarken, yeni sayı için de bir o kadar heyecanlıydık. 7’mizde neysek 70’imizde de aynısı olmayı diliyor, en özel anlarınıza aynı heyecanla tanıklık etmeye devam etmek istiyoruz. Umarız ki siz de her sayımızı elinize aldığınızda bizimle aynı şekilde hissetmeye devam edersiniz.

Sevgiler.

Keyifle okuyunuz!

  • Arşiv Sayısı : 35
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Motto Magazin Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016