Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Nalbur Teknik - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Nalbur Teknik

Nalbur Teknik Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Nalbur Teknik adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Nalbur Teknik Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Nalbur Teknik

Sektörel Dergisi

Nalbur Teknik, aylık yayın periyodu ile Türkiye'nin dört bir yanına ulaşmaktadır. Başarılı bir içerik ve estetik mizanpaj derginin ilk dikkat çekici özellikleri arasındadır.

Yurdun dört bir tarafındaki binlerce üretim ve satış noktalarına dağıtılan dergimiz sürekli yükselen bir grafik içerisinde. Sektördeki gündem, yenilikler, yeni ürünler ve uygulama örneklerini inceleyen Nalbur Teknik, malzeme üreticileri ile satış noktaları arasında iletişim platformudur.Estetik çizgisi ile yıllardır ülkemizde Nalbur-Hırdavat-Tesisat-Mobilya Aksesuarı-Boya-Elektrik ve diğer sektörlerin yardımcısı olmuştur.

Sektörel yayıncılıkta uzun yıllar aktif olan, Türkiye'deki en büyük tiraj ve dağıtım donanımına sahip ihtisas dergilerimizle Büyük İşletme ve KOBİ'ler için MARKA TANITIM –PAZARLAMA&SATIŞ desteğini uygun maliyetlerle sunuyoruz. Bilindiği gibi TV ve Gazete reklamları yüksek bütçeler gerektirmektedir. Bu manada sektörel dergiler kurumunuzu çok daha uygun bütçelerle hedef kitlenize kalıcı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Günümüz iş dünyasının hızlanan ve sertleşen piyasa şartları, marka savaşları, sınırların ortadan kalktığı ticaret anlayışında şirketlerimiz; kurumsallaşma, kalite ve marka yatırımlarıyla zirveye koşuyorlar. Bu güne kadar Türkiye’de bir çok markaya kurumsal destek sunan ve başarıyı paylaşan Nalbur Teknik, sizlere marka değerini yükseltmek ve işinizi geliştirme fırsatı sunmaya devam ediyor.

Dergimiz aynı zamanda yurt içi ve yurtdışı dağıtım kanalları sayesinde üreticilere yeni pazarların kapılarını aralamaktadır.

  • Arşiv Sayısı : 18
  • Son Sayı : Şubat 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Nalbur Teknik Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017