Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Neredekal - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > Neredekal

Neredekal Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Neredekal adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Neredekal Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Neredekal

Gezi Seyahat Dergisi

Neredekal.com bir turizm cenneti olan güzel Türkiyemiz'in, en güzel yörelerinden en özel tesislere ulaşabilmeniz, tesisler hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için kurulmuş bir rehber sitedir. Okuduğunuz bu dergi ise o sitenin bir yansıması.

Neredekal.com sitesi ve dergisi sayesinde nispeten daha pahalı olan tatil programları yerine, kendinizin keşfedeceği yeni yerlerde unutamayacağınız bir tatil programı hazırlayabileceksiniz. Neredekal.com özellikle butik otel ve küçük oteller içerisinden hizmetiyle farklılaşan ve öne çıkan tesislerin tanıtımını yapma amacındadır.

Bu arada hemen belirtelim: Site üzerinde ulaşabileceğiniz tesislerin iletişim bilgileri ile tüm tesislerle direkt olarak kendiniz kontak kurabilir, ya da site üzerinden dolduracağınız on-line rezervasyon formu ile tesis yetkililerinin size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Üstelik Neredekal.com üyelerine özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Keyifli tatiller!

  • Arşiv Sayısı : 10
  • Son Sayı : Yaz 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 6 Aylık

Neredekal Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017