Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Neta Deniz - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Neta Deniz

Neta Deniz Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Neta Deniz adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Neta Deniz Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Neta Deniz

Sektörel Dergisi

Gemi İnşa Sanayinde 16 yıl.

2000 yılının başında adımımı attım denizcilik sektörüne ve bu yıl tam tamına 16 yılımızı doldurduk. Her halini; acısıyla, tatlısıyla, sevinci ve hüznüyle sizlerle omuz omuza yaşadığım ve en önemlisi severek çalıştığım sektörümüze 2016 yılının iyi gelmesini diliyorum.

Deniz nasıl insanı içine çeker; mavisi bir başka, özgürlüğü ve başkaldırışı bir başka, ondan gelen emek ise bambaşka… İşte gemi inşa sanayi; emek yoğun, alın teri dolu, özgürlüğe kapıların açıldığı yer… Tersane, neler saklı senin kalbinde?

Neler inşa ettin, nelere emek verdin, neler yaşadın?

Bizler de bu güzel işleri taşıdık siz değerli okuyucularımıza. Ne yaptıysak severek yaptık; aşkla yaptık. Yine sizler için dopdolu bir sayı hazırladık. Hep birlikte, başarılı ve bir o kadar güzel yıllar geçirmek arzusuyla sağlıcakla kalın.

Meral Er

  • Arşiv Sayısı : 20
  • Son Sayı : Ocak-Şubat 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Neta Deniz Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017