Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Nurus Katalog - Ofis Mobilya Kataloğu
Ana Sayfa > Nurus Katalog

Nurus Katalog Kataloğu Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Nurus Katalog adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Nurus Katalog Kataloğu Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Nurus Katalog

Ofis Mobilya Kataloğu

Nurus, sürdürülebilir ve yenilikçi tasarım anlayışı ile yaklaşık 30 ülkede, 100’den fazla bayiden oluşan ağı ile profesyonel ofis mobilyası sektöründe hizmet veriyor.

86. yılında olan Nurus, dünya çapında tanınmış bir marka olmayı sektöre getirdiği yeniliklerle sağlamıştır. Uluslarası düzeyde kazandığı ödüller ile Nurus, Türkiye’nin en çok tasarım ödülü kazanan markası durumunda.

İnsanı merkeze koyuyor, çalışma ve yaşam alanları için ürünler üretiyoruz. Operasyonel masalar, üst ve orta düzey yönetici çalışma üniteleri, oturma üniteleri, sosyalleşme, dinlenme, lounge, kabul ve karşılama, bekleme alanları, toplanma sistemleri, konferans sistemleri ve ortak kullanım alanları için birçok farklı ürün ile tek bir noktadan tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürünlerimiz ile alanında dünyanın en büyük ürün gamlarından birisine sahibiz.

  • Arşiv Sayısı : 29
  • Son Sayı : Work Styles
  • Yayın Türü : E-Katalog
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Nurus Katalog Kataloğu Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017