Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Olay Trend - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Olay Trend

Olay Trend Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Olay Trend adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Olay Trend Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Olay Trend

Şehir Yaşam Dergisi

Yetmez ama...

Durun durun bu politik bir yazı değil... Zaten burası politikanın yeri de değil. Hemen o politik slogan gelmesin aklınıza. Benim derdim başka. Malum mayıs ayının ikinci pazarı tüm dünyada Anneler Günü olarak kutlanıyor. Bu yıl 14 Mayıs’a denk geliyor. İster popüler kültürün bir dayatması deyin, isterseniz alışveriş odaklı bu tarz gün ve gecelere karşı olun. Konu annelerimiz olunca Anneler Günü’ne kayıtsız kalmak zor, hatta imkânsız. Senede bir gün yetmez ama en azından böyle bir farkındalık oluşturduğu için mayıs ayını seviyorum. Onların üzerimizdeki haklarını ödemeye bir gün asla yetmez. Sadece bir gün gönüllerini alarak haklarını asla ödeyemeyiz. Aslında ne yaparsak ödeyemeyiz ya o da ayrı. Belki de Anneler Günü annelerimize karşı davranışlarımızı yeniden gözden geçirmede bize bir şans sunuyordur. Gelin şöyle hep birlikte bir muhasebe yapalım. Net bir sonuca varamıyorsak bile ne tarafa doğru yürüdüğümüze bir bakalım. İnsan elindekinin değerini kaybetmeden bilemiyor. Kaybettikten sonra da iş işten geçiyor. Maalesef böyle. Kaybettikten sonra ne kadar dövünsen de boşa... Annesini ve/veya babasını toprağa verenler beni daha iyi anlayacaktır. “Keşke daha fazla yaşasaydı” diye pişman olmaktansa, onlarla geçirdiğimiz zamanı daha da değerli kılmak elimizde. Zaman çok hızlı geçiyor ve onlarla birlikte olduğumuz zamanlar asla bize yetmiyor. Annesi yaşayanlar çok şanslı, mutlaka bu zamanların kıymetini bilmeli.

Ne var ne yok

Dolu bir sayı hazırladık yine size. Ece Vahapoğlu’yla yeni kolesiyonu Fit21’i ve sporun hayatındaki yerini konuştuk. Anneler Günü röportajı için Nilüfer Lions’un Başkanı Serpil Tunçsiper ve kızı Selin’le bir araya geldik. Son dönemin yükselen isimlerinden Zeynep Erdoğan’la tasarım yolculuğunu konuştuk. Bursa ve İstanbul’da ayın ses getiren davetlerini sayfalarımıza taşıdık.

Keyifle okumanız dileğiyle.

Akın Güler

  • Arşiv Sayısı : 87
  • Son Sayı : Mayıs 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Olay Trend Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017