Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Olay Trend - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > Olay Trend

Olay Trend Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Olay Trend adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Olay Trend Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Olay Trend

Şehir Yaşam Dergisi

Rüzgâr gibi geçti

Yoğun bir gündemle karşınızdayız yine. Yılın sonu yaklaştıkça davetler, açılışlar artıyor, kış düğünleri art arda yapılıyor. Kentin iş ve cemiyet hayatının tanınmış isimleri birer birer evlatlarını evlendiriyor. Kentimizde büyük ses getiren bir davetle başlayalım;

Bursa uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir düğüne ev sahipliği yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin oğlu Ömer ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay’ın kızı Merve muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Düğün sahipleri Bursa’nın iki etkili dinamiğinin başkanları olunca katılım da üst seviyedeydi. Altepe’nin Büyükşehir Belediyesi’nde Burkay’ın da BTSO’da şehrimizin “marka kent” olması için yaptığı çalışmalar ortada. Recep Altepe ve İbrahim Burkay’ın “dünür” olduğu gecede Ömer ve Merve, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin şahitliğinde hayatlarını birleştirdi. Bursa uzun süredir bu kadar üst düzey protokolün katıldığı bir düğüne ev sahipliği yapmamıştı. Hem iş hem siyaset hayatından çok sayıda tanınmış isim de Merinos AKKM’ye gelerek bu mutluluğa ortak oldu. Yine bu sayıda geniş yer verdiğimiz bir başka davet de Sezin Durmazel ve Akın Alan’ın düğünüydü. Semiha&Tamer Durmazel çiftinin en küçük kızları Sezin hayatını Akın Alan’la birleştirirken düğün daveti cemiyet hayatının tanınmış isimlerini bir araya getirdi. Bu iki düğün dışında ay boyunca gerek Bursa gerekse İstanbul cemiyet hayatında ses getiren davetleri sayfalarımıza taşıdık.

Modaya doyduk!

Bu yıl sekizinci sezonu gerçekleştirilen İstanbul Fashion Week bir hafta boyunca bizleri modaya doyurdu. Hem ulusal hem de uluslararası arenada önemli işler yapan tasarımcılar ile genç isimlerin aynı podyumda defile yaptığı organizasyon için rahatlıkla Türk modasının en önemli etkinliği diyebiliriz. Atıl Kutoğlu, Özgür Masur, Arzu Kaprol, Bora Aksu, Dilek Hanif, Raşit Bağzıbağlı veSelma Çilek gibi önemli isimlerin yeni sezon koleksiyonlarını izleme fırsatı bulan modaseverler Zorlu PSM’deki etkinliğe büyük ilgi gösterdi.

Akın Güler

  • Arşiv Sayısı : 81
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Olay Trend Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016