Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Onduline Magazine - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Onduline Magazine

Onduline Magazine Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Onduline Magazine adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Onduline Magazine Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Onduline Magazine

Sektörel Dergisi

Onduline Magazine çatı kaplama alanında lider kuruluş Onduline Avrasya A.Ş'nin periyodik kurumsal yayınıdır.

Onduline Magazine, Onduline Avrasya'nın müşterileri, bayileri ile ilgili röportajlar, ürünlerinin kullanıldığı prestijli projeler, karar vericilerle yapılmış muhtelif konulardaki röportajlar, sosyal ve kültürel sorumluluk projeleri ve sektörü kapsayan yazı ve makalelerin yanısıra, "life style" içerikle de zenginleştirilmiştir.

Bu bakımdan her sayısında, herkesin ilgisini çekebilecek ve hayata renk katan spor, kültür- sanat, son trendler, dekorasyon ve tasarım, teknoloji, sinema, dünya mutfakları, ve ekonomi hakkında farklı ve güncel yazılar bulmak mümkündür.

Onduline Magazine 1998 yılından bu yana bülten olarak başlamış ve dergi formatına gelerek gitgide gelişen ve ücretsiz abonelik sistemiyle kurye ve kargo kanallarıyla tüm Türkiye ve Onduline Group şirketlerine dağıtılan bir dergidir. Onduline Magazine, gittikçe artan abone sayısı ve farklı tasarımıyla sektörde beğeni toplayan bir dergidir.

  • Arşiv Sayısı : 3
  • Son Sayı : Haziran 2012
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 4 Aylık

Onduline Magazine Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017