Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Optimist - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Optimist

Optimist Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Optimist adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Optimist Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Optimist

Sektörel Dergisi

Girişim, inovasyon ve yönetim alanlarına özel Türkiye’nin ilk ekonomi dergisi Optimist, internet, sosyal medya ve bilgi ekonomisinin tüm dünyayı dönüştürdüğü koşullarda boy atan yepyeni fikir ve kavramlar için Türkiye’de verimli bir tartışma ve düşünme platformu oluşturmayı hedefliyor.

Yeni ekonominin motorunu oluşturan girişimcilik ve inovasyon konularında dünya ve Türkiye gündemini yakından takip edecek olan Optimist, yeni yönetim anlayış ve uygulamalarını yansıtacak. Halkla ilişkilerden çalışan ilişkilerine, üretimden pazarlamaya, eğitimden tanıtıma, sosyal sorumluluktan itibar yönetimine kadar tüm faaliyetlerde ihtiyaç duyulan yeni girişimci ve buluşçu ruh Optimist’in merceğinde olacak.

Optimist; yeni iş modelleri, sosyal girişimcilik, kurumsal ve kişisel girişimcilik, sosyal şirketler ve benzeri pek çok konuda dünya ve Türkiye’deki en yeni gelişmelere odaklanacak.

Sosyal yaşamda ve çalışma hayatında rolü gün geçtikçe artan girişimci, yönetici ve çalışan kadınlara özel bir bölüm ayıran Optimist, aynı zamanda ekonomik ve sosyal yaşamımızın geleneklerini, tarihi ve özgün renklerimizi de unutmayacak. Sanat ve iş dünyası ilişkisindeki yeniliklerin yanı sıra, Çin’den Hindistan’a, Ortadoğu’dan Latin Amerika’ya dünya ekonomisindeki köklü dönüşümün analizi için güvenilir bilgi kaynağı işlevi görecek.

Girişimciler, iş liderleri, özel ve kamu sektöründeki yöneticiler, akademisyenler, kadın girişimci ve profesyonel çalışanlar, ekonominin ve sivil toplumun tüm aktörleri yeni dönemi derinlikli araştırma, analiz ve çarpıcı röportajlarla Optimist’in sayfalarından takip edecek.

BZD Yayıncılık tarafından çıkarılan aylık ekonomi dergisi Optimist, okurlarıyla kuracağı aktif bağla, ortak değerin sesi olarak, Türkiye’nin geleceğini bugünden kuranların görüş, öneri ve katkılarıyla sürekli yenilenecek.

  • Arşiv Sayısı : 15
  • Son Sayı : Mayıs 2014
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Optimist Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017