Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Osmanbey Moda - Tekstil Moda Dergisi
Ana Sayfa > Osmanbey Moda

Osmanbey Moda Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Osmanbey Moda adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Osmanbey Moda Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Osmanbey Moda

Tekstil Moda Dergisi

Merhaba,

2014 YILININ HAZİRAN AYINDA OSMANBEYMODA’NIN 85. SAYISINI HAZIRLAMAYA BAŞLADIĞIMIZDA YAŞADIĞIMIZ HEYECANI DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM. İSTANBUL’UN EN ÖNEMLİ TİCARET MERKEZİNİ TEMSİL EDEN VE 2001 YILINDAN O TARİHE KADAR 84 SAYISI YAYINLANMIŞ BİR DERGİYİ EMANET ALMIŞTIK. BASIN YAYIN VE İLETİŞİM KOMİTESİ İLE BİRLİKTE DERGİYİ OTİAD BÜNYESİNDE, GÜNCEL DERGİCİLİK ANLAYIŞI İLE YENİDEN ELE ALIP, İÇERİĞİNİ, SAYFA TASARIMINI REVİZE EDEREK ÇIKARACAKTIK. ÖNCELİKLE TEKSTİL VE HAZIR GİYİM TİCARETİNDE ÖNCÜ BİR KİMLİĞE SAHİP OSMANBEY’İN VİTRİNİ VE OTİ- AD’IN RESMİ YAYIN ORGANI OLDUĞUMUZU UNUTMADAN YENİLİKÇİ BİR İÇERİK PLANLAMASINA İHTİYACIMIZ VARDI.

OSMANBEYMODA’YI REVİZE EDERKEN, OSMANBEY’İN HERŞEYDEN ÖNCE İSTANBUL OLDUĞUNU, DOLAYISI İLE DERGİNİN DE ŞEHRİN SANAT, KÜLTÜR, ZANAAT, MODA, TARİHSEL DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMASI GEREKTİĞİ KONUSUNDA HEMFİKİRDİK. İKİNCİ OLARAK DA OSMANBEY’İN DÜNYA MODASINA ENTEGRE OLMASINI HIZLANDIRMAK ADINA KÜRESEL MODA HAREKETLERİNE, SEKTÖRÜ İLGİLENDİREN YENİLİKLERE, DÜNYA MODASINA YÖN VEREN MARKA VE TASARIMCILARDAN HABERLERE VE MODA TRENDLERİNE DÜZENLİ OLARAK DERGİDE YER VERMENİN UZUN VADEDE İYİ SONUÇLAR DOĞURACAĞI ÜZERİNDE DURMUŞTUK. TABİ EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ, OSMANBEY’İ VE OSMANBEY’DE FAALİYET GÖSTEREN FİRMALARI, KOLEKSİYONLARI, FUARLARI VE OTİAD’IN FAALİYETLERİNİ DOĞRU BİR ŞEKİLDE DUYURMAK, OSMANBEY’İN SAHİP OLDUĞU DEĞERLERİ DIŞARIYA YANSITMAKTI. SAYFA TASARIMINI, FONTLARI YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİP 85. SAYIYI BÜYÜK BİR HEYECAN VE TELAŞLA ÇIKARMIŞTIK.

GEÇEN SÜREDE 15 SAYI ÇIKARMIŞIZ AMA HER SAYIMIZDA YENİ BİR ŞEYLER KEŞFETME VE SÖYLEME HEYECANI DEVAM ETTİ. ŞİMDİ İSE 100. SAYIYA ÖZEL AYRI BİR HEYECAN YAŞIYORUZ. BU SAYIMIZDA İSTANBUL’A VE OSMANBEY’E BİRAZ DAHA FAZLA ODAKLANDIK. ÇÜNKÜ BU ŞEHRİN, AHİLİK GELENEĞİ İLE ESNAFLIĞI, EHL-İ HİREF GELENEĞİ İLE SANATI VE ZANAATKÂRI YÜCELTEN VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİ VAR. BU DEĞERLERE SAHİP ÇIKMAK, BUGÜN EN ÇOK OSMANBEY’E YAKIŞACAKTIR. OSMANBEYmoda’nın 101. SAYISINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE…

HOŞÇAKALIN.

Published in Turkish and English languages, OSMANBEYmoda is the most influental magazine of Osmanbey, which is one of the oldest trade centers for the garment and textile sector and working mainly on foreign markets. The official publication organ of OTİAD (Osmanbey Textile Businessmen Association) OSMANBEYmoda, which is the only organized force of Osmanbey-Şişli and the sector has been designed as so to be published 10 issues in a year considering the transition seasons.

By closely following global fashion trends, pre-season forecasts and industry trends concerning major developments, aiming to create a regular source for the companies of Osmanbey, OSMANBEYmoda provides a significant contribution to the integration into the world of fashion by including developments based on region and company as well as the periodic events of OTİAD (Osmanbey Textile Businessmen Association) on its page.

  • Arşiv Sayısı : 15
  • Son Sayı : Haziran-Temmuz 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Osmanbey Moda Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017