Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Otohaber - Otomobil Araba Dergisi
Ana Sayfa > Otohaber

Otohaber Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Otohaber adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Otohaber Dergisi Emeği Geçenler

ABONE OL

Otohaber

Otomobil Araba Dergisi

İNTERNET SAYFAMIZ YENİLENDİ

Malum fuar zamanı. Otomobil dünyası için fuarlar yenilik anlamına gelir. Pazara sunacakları yeni modelleri hem uluslararası medyaya hem de fuarı yapıldığı ülkedeki otomobilseverlere tanıtarak iyi bir başlangıç yapmaya çalışırlar. Eylül ayı özellikle Avrupalı üreticiler ve Avrupa pazarından pay kapmak isteyen markalar açısından çok önemlidir. Çünkü iki yılda bir dönüşümlü olarak Paris ve Frankfurt’ta devasa alanlara sahip fuarlarda onlarca model görücüye çıkar. Bu yıl sıra Paris’teydi; zaten kapak konumuz da bu fuardaki önemli yenilikler. Bu yıl fuara, Ford, Mazda, Aston Martin, Rolls-Royce, Lamborghini ve Bentley’in katılmaması bence çok dikkat çekici. Zaten Volvo, daha önce Avrupa’da Cenevre Otomobil Fuarı’na katılacağını açıklamıştı. Lüks ve spor otomobil markaları bir yana, Ford ve Mazda’nın katılmama kararı fuarların geleceği hakkında ipuçları taşıyor. Aşırı yüksek maliyetler, fuarların sonunu getirebilir. Tabii, otomobil markaları potansiyel müşterilerle yeni modellerini daha uygu maliyetlerle tüketiciyle buluşturabilirse! Bunu zaman gösterecek.

Eylül ayında bizim açımızdan önemli bir yenilik daha oldu. Türkiye’nin en çok satan otomobil dergisi otohaber’in internet sitesi otohaber.com. tr baştan aşağı yenilendi. Dergimizin kendi kulvarındaki başarısını sanal alemde tekrarlayan. Yani Türkiye’nin en çok tıklanan otomobil sitesi olan otohaber.com.tr, çağın gereklerine uygun modern altyapısı, kullanışlı ve şık arayüzüyle kendi rekorlarını rahatlıkla kıracak potansiyele sahip oldu. Her zaman olduğu gibi otomotiv dünyasındaki gelişmeleri hızlı ve doğru şekilde aktaracak olan otohaber.com.tr, modern altyapısı sayesinde bize yeni ufuklar da açacak. Üstelik mobil uygulamada kullanıcı dostu. Çok yakında test videoları ve canlı yayınlar da otohaber.com.tr’de olacak. Yeni internet sayfamızın geliştirilmesinde emeği olan tüm çalışma arkadaşlarıma can-ı gönülden teşekkürü borç bilirim. Hepsinin eline sağlık. Bizi izlemeye devam edin!

Halit Bolkan

  • Arşiv Sayısı : 22
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Otohaber Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016