Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Panoroman.com - Reklam Pazarlama Broşürü
Ana Sayfa > Panoroman.com

Panoroman.com Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Panoroman.com adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Panoroman.com Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Panoroman.com

Reklam Pazarlama Broşürü

Günümüzde firmanızı veya ürününüzü tanıtmak istediğinizde bir çok yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemler çok değişik maliyetler oluşturduğu gibi, yapılan faaliyetlerin etkinliğini takip etmek de oldukça zor ve gerekli bir operasyondur.

Size hiç bir zaman ihtiyaç duymayacak insanlara kendinizi tanıtmak yerine, o anda size veya ürününüze ihtiyaç duyan müşterilerinizin size ulaşmasını sağlamanın çok daha etkin bir yöntem olduğunu düşündük ve internetin doğru kullanımı ile bu boşluğu doldurabileceğimizi farkettik.

Internet kullanımının yaygınlaşması ile ihtiyaç sahipleri gerekli araştırmayı bu kanal üzerinden etkin bir biçimde, değişik arama motorlarını kullanarak yapabilmektedirler.Biz bu noktada gerek sitemiz üzerinden gerekse arama motorlarını kullanarak size tek bir tık'la erişmesini sağlamayı hedefledik ve bu vizyonla Panoroman.com'u oluşturduk.1 yıllık hazırlık döneminde oluşturduğumuz portalda neler yapabileceğini görünce çok daha fazla heyecanlandık.Ve büyük bir şevkle çalışmalarımızı tamamladık.

Size veya ürününüze ihtiyaç duyan insanları size ulaştırmayı hedefliyoruz.Bunu yaparken harcamış olduğunuz her bir kuruşun size nasıl bir katma değer sağladığını sitemiz üzerinden anında takip etmenizi istiyoruz.Bu platformda yer alarak size ihtiyacı olan internet kullanıcılarına çok daha yakın olacaksınız.

Biz bu çalışmayı yaparken çok büyük keyif aldık ve bir ilki gerçekleştirdik.Bu projenin size olan katkılarını gördükçe de, sizin mutluluğunuz bizim ne kadar başarılı olduğumuzun göstergesi olacaktır.

Saygılarımla,
Özgür ORAKÇI
DORA Bilişim Teknolojileri Yön. Kur. Bşk.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Tanıtım Broşürü
  • Yayın Türü : E-Broşür
  • Yayın Süresi : Tek Sayı

Panoroman.com Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017