Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
The Park - Şehir Yaşam Dergisi
Ana Sayfa > The Park

The Park Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj The Park adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

The Park Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

The Park

Şehir Yaşam Dergisi

İyi ki varsınız!

Bahar ayları geldiği zaman insanın için bir sevinç kaplıyor. Yenilenen doğa gibi yenilenme isteği duyuyoruz. Gelen bahar aylarıyla birlikte sadece doğa değil, tüm insanlar yenilensin ve daha yaşanılır bir dünya ortaya çıksın. Ayrımdan uzak, tedirgin bakışlar yerine sevgi dolu, saygıyla bakalım birbirimize. Mesela, sınırlar olmasın ülkeler arasında, batmasın tekneler, ölmesin insanlar, ölmesin insanlık! Bir de kadınlarımız var. Artık onlar bu dünyada rahat yasasınlar, öldürülmesinler, tecavüze uğramasınlar, konuşsunlar, seslerini duyursunlar... Gece 03.00’da sokakta istedikleri gibi gezebilsinler! Okusunlar, okumalarına izin verilsin. Eğitim seviyesi yüksek kadın, eğitim seviyesi yüksek toplum demek. Daha yaşanılır bir dünya için çıkış yolumuz egitim ve biraz empati!

The Park, her zaman olduğu gibi bu ay yine dopdolu içeriğiyle karşınızda! Söylediği şarkılar, oynadığı diziler, reklamlar derken bir de karsımıza KENDI Cosmetics ile çıkan başarılı isim kapağımızı süslüyor. Kendi ile özel hayatından, FunkArabesk çalışmalarına kadar birçok konuyu sizler için konuştuk.

Bu ay dosya konumuzda kadınlarımıza yer verdik. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle Bursa’da başarılı kadın hekimlerimizle röportajlar yaptık. Lale Erbil, Zeynep Kırker, Elçin Mıhçı, Gökçen Alyamaç ve Elif Ceylan Uyanık ile çok keyifli söyleşilere imza attık. Onlar, hayat kurtaran kadınlar!

Seda Saydam, “İçimdeki Seda” adını verdiği ve obeziteye savaş açtığı kitabının tanıtımını İstanbul The Public Hotel’de gerçekleştirdi. İpek Altınöz ve Osman Göksan düzenlenen tören ile nişanlanarak, evliliğe bir adım daha yaklaştı. Isıl Reçber, Duru Diamond için hazırladığı tasarımları sık bir davet ile sundu. Nilüfer Lions Kulübü, aylık olağan toplantısında hem eski başkanlarını onurlandırdı hem de 3 adet akülü tekerlekli sandalye yardımıyla örnek oldu. Hepsi ve daha fazlası The Park’ta sizleri bekliyor.

Kadınlara olan sevgiyi ve saygıyı bir güne sığdırmanın Türk erkeğine yakışmayacağı bir dünya ümidiyle, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

İyi ki varsınız!

  • Arşiv Sayısı : 60
  • Son Sayı : Şubat 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

The Park Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017