Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Peks Otomasyon - Otomotiv Yan Sanayi Broşürü
Ana Sayfa > Peks Otomasyon

Peks Otomasyon Broşürü Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Peks Otomasyon adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Peks Otomasyon Broşürü Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Peks Otomasyon

Otomotiv Yan Sanayi Broşürü

FİRMAMIZ
15.02.2008 tarihinde kurulan Peks Otomasyon Ltd Şti. çok kısa sürede organizasyonunu ve şirket stratejisini oluşturarak profesyonel kadrolarını kurmuştur. Müşterilerimizin Makine ve Otomasyonla ilgili sorunlarına tek elden çözüm sunmak amacıyla kurulmuş olup firmamızın temel prensibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını istekleri doğrultusunda en teknolojik çözümler ile imalatlarını problemsiz bir şekilde sürdürmelerini sağlamaktır. Ayrıca maliyetin en öne geçtiği günümüz şartlarında müşterilerimizin sorunlarına uygun çözümü en ucuz maliyete sunmak temel ilkelerimizdendir. Tüm otomasyon sisteminin kurulumu, tesisatın çekilmesi, montajının yapılması programının yazılması her biri kendi dalında uzman personellerimiz ile sağlanmaktadır. Makine tasarımları müşterilerimizin istekleri ile kendi tecrübe ve birikimlerimizi birleştirerek estetik ve kaliteden ödün vermeden projelendirilmektedir.

MiSYONUMUZ
Otomasyon, mekanik imalat ve proje uygulama konusundaki deneyimi ve uzman kadrosuyla, çevre ve toplum duyarlılığı içinde, önce insan felsefesiyle, dünyadaki bilgisayar ve otomasyon teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek, son yenilikleri ülkedeki diğer kurumlara tanıtarak ve uyarlayarak, bu kurumlara sağladığı teknolojileriyle global ölçekte rekabet etmelerine ve ülkenin teknolojik kalkınmasına katkıda bulunmak. Ayrıca üretim yapan endüstriyel işletmelerde, gerçek zamanlı üretim yönetimine imkan sağlayacak donanımlar ve üretim yönetiminin mükemmelleştirilmesini sağlayacak yönetim yazılımların geliştirilmesi, bu konuda bilişim ve endüstri sektörlerindeki tüm ilgililere bilgi ve tecrübelerin aktarılarak "üretim yönetiminde bilişim teknolojileri"nin geldiği nokta konusunda iş ortakları ve endüstriyel firmaların gelişiminin desteklenmesidir.

VİZYONUMUZ
PEKS Otomasyon müşterilerinin sorunlarını çözen, özgün çözümleri teknoloji-maliyet ilişkisini en optimum seviyede gerçekleştiren YENİLİKÇİ-ÖZGÜN-RAKİBİ OLMAYAN İŞLER ÜRETEN bir firma olmayı hedeflemektedir.
• Yenilikçi
• En iyi olanı başarma arzusu
• Uzmanlık
• Deneyim
• Dinamizm

STRATEJİLERİMİZ
Tüm çalışanların şirketin ortak hedeflerine odaklanması,
• Tüm çalışanların birbirinin müşterisi olduğu bilincinin yerleştirilmesi,
• Tüm çalışanların potansiyelinin ortaya çıkarılması,
• Departmanlar arasındaki sinerjinin sağlanması,
• Kurumsallaşma için gerekli insan kaynakları sistemlerinin kurulması,
• Organizasyonel yapının geliştirilmesi,
• İletişimin sağlıklı şekilde yapılması,
• Kurum içinde adaletin sağlanması,
• Çalışanlarla ilgili tüm bilgilerin konsolide edilerek, yönetim politikalarının geliştirilmesi ve hayata geçirilmesidir.


www.peksotomasyon.com


www.peksmuhendislik.com

Peks Otomasyon Broşürü Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017