Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Phantaso Dergisi - Kültür Sanat Dergisi
Ana Sayfa > Phantaso Dergisi

Phantaso Dergisi Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Phantaso Dergisi adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Phantaso Dergisi Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Phantaso Dergisi

Kültür Sanat Dergisi

Merhaba Değerli Okurlarımız,

Yeni sayımızla bir kez daha sizlerle buluşmanın mutluluğu içindeyiz. Phantaso’nun altıncı sayısı için içeriğimizi hazırlarken uzun uzun düşündük, sizlere hangi haberleri ulaştırmalıyız, hangi özel isimlerle sizler adına konuşmalıyız ya da siz en çok ne görmek istersiniz dergimizde, bu soruların cevaplarını aradık. Nihayetinde işe koyulduğumuzda bir de baktık ki, gerçekten çok ama çok özel isimlerle, gerçekten çok önemli konuları gündeme getirmişiz. Peki kimler bu isimler ve onlarla neler konuştuk?

Elbette yeni sayının en önemli isimlerinden biri hiç kuşkusuz Sayın Mehmet Öğütçü. Kendisini haber kanallarında ülkemiz ve dünya hakkında değerli bilgiler paylaşırken görüyoruz. Şimdi ise dergimizde hem sorularımızı yanıtladı hem de biz daha sormadan birçok önemli konuya değindi. Özellikle Öğütçü’den 15 Öğüt başlığı altında anlattıklarının hepimize ilham vereceğine inanıyorum.

Sizleri buluştururken büyük heyecan duyduğumuz diğer önemli isim de, kapağımızı da şereflendiren Sayın Erhan Kozan. Filmleriyle Türk Sineması’na kilometre taşı diyebileceğimiz çok önemli eserler kazandıran değerli yönetmenimizi yakından tanımak, sizleri de çok mutlu edecek diye düşünüyorum.

Bu arada değinmeden geçemeyeceğim. Biliyorsunuz bir güzellik yarışması düzenliyoruz. Bu yarışmaya tüm Çanakkalelilerin ilgi göstermesini diliyorum çünkü emin olduğum bir şey varsa o şehirleri güzel yapan en önemli unsur, doğal güzellikleri, sosyal ve kültürel zenginlikleri kadar içinde yaşayan insanlar aynı zamanda… Biz yarışmamızda Çanakkale’nin en güzel çocuğunu ve en güzel hanımefendisini arıyoruz. Yaş, fiziksel özellikler ya da eğitim gibi kriterlere bakmaksızın. İstiyoruz ki güzel şehrimizi güzel kılan insanları herkes tanısın ve bu misyonla sembol bir yüz seçelim… Değerli katkılarınızı bekliyoruz.

Yeni bir yılı karşılaşamaya hazırlandığımız bugünlerde hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutlu yıllar dilerim.

Naci Aydemir

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : Aralık 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 2 Aylık

Phantaso Dergisi Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017