Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Pırlant Report Oris - Hediye Aksesuar Dergisi
Ana Sayfa > Pırlant Report Oris

Pırlant Report Oris Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Pırlant Report Oris adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Pırlant Report Oris Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Pırlant Report Oris

Hediye Aksesuar Dergisi

Çok özel bir saat firması için yapılmış çok özel bir dergi...
Oris, son zamanlarda yaşanan mekanik saat furyasından çok daha önce,tüm stratejisini sadece mekanik saat üretmeye odakladı. Ve bugün de aynı stratejiden ödün vermeden üretimine devam ediyor. Mekanik düzeneklere tutku duyan, özgün ve modern değerlerin arayışında olan insanlar için mükemmel olan saatlerin hepsi Oris bünyesinde bulunan dört farklı aileden birisine mensup: "Aviation, Diving, Motorsports, Culture".

Her bir ailenin kendine has karakter özellikleri ve hemen her ailenin Oris için bambaşka ve birbirinden değerli anlamları var. Her bir aile için Oris'in gerçekleştirdiği veya gerçekleşmesine ön ayak olduğu çeşitli organizasyonlar ve sponsorlukları sayfaları çevirdikçe okuyacaksınız. "Gerçek İnsanlar için Gerçek Saatler" sloganıyla yoluna devam eden Oris; sportif, hayattan zevk almasını bilen, aktif insanlar için zamanı yakalıyor. Siz de O’nun bu çağrısına kulak verin.

  • Arşiv Sayısı : 1
  • Son Sayı : 2011
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Pırlant Report Oris Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017