Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Plastik Türkiye - Sektörel Dergisi
Ana Sayfa > Plastik Türkiye

Plastik Türkiye Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Plastik Türkiye adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Plastik Türkiye Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Plastik Türkiye

Sektörel Dergisi

Plastik, ambalaj, hammadde, kauçuk, kalıp, makine ve otomasyon sektörünün yılda bir yayınlanan yayınıdır. Sude Ajans tarafından yayınlanan ve sektörde 7. yılına giren PLASTIC Türkiye, yurt içinde ve yurt dışında 100’ü aşkın fuarda, firma ve müşteri buluşmalarının ortak noktası olarak değerlendirilebilecek bir yayın görevi üstlenmektedir. Geniş dağıtım ağıyla da sektörel alanda birçok kitleye ulaşmaktadır.

PLASTIC Türkiye; her yıl olduğu gibi, 2014 yılında da 100’ü aşkın fuara katılarak yurt içinde ve yurt dışında daha çok firmaya ulaşmayı hedeflemektedir. Sektöre hizmeti ilke edinmiş ekibiyle yeni yayın dönemlerinde de aynı ilke doğrultusunda sürekli kendisini geliştirerek yoluna devam edecektir.

  • Arşiv Sayısı : 5
  • Son Sayı : 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Yıllık

Plastik Türkiye Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017