Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Plaza Tur - Plazette - Gezi Seyahat Dergisi
Ana Sayfa > Plaza Tur - Plazette

Plaza Tur - Plazette Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Plaza Tur - Plazette adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Plaza Tur - Plazette Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Plaza Tur - Plazette

Gezi Seyahat Dergisi

Merhaba

Değerli Plazette Dostları,

Turizm ve seyahat alanında siz değerli Plazette okurlarına ilham veren dergimizi, yazın sıcaklığının yeni yeni hissedildiği bu günlerde dopdolu bir sayı ile sizlerle buluşturduk. Bu sayımızda da keyifle okuyabileceğiniz ilgi çekici bölümlere yer verdik. Umarım bu sayıda da sizlerin beğenisini kazanırız.

Dünyada ve çevremizde turizm alanında yaşanılan çalkantılı döneme rağmen Türkiye’nin turizm potansiyelinin korunması en büyük tesellimiz oldu. Bu sayıda sizler için Türkiye ve dünyadan seçtiğimiz ilgi çekici destinasyonlara yer verdik.

Türkiye’nin önde gelen gazeteci, sanatçı ve iş adamları ile başarılı kariyerleri hakkında söyleşiler gerçekleştirdik.

“Tüm birimlerimiz yılın ilk yarısını başarılı bir şekilde tamamladı”

Kongre ve Organizasyon departmanımız yoğun geçen kongre takviminin ardından, gelecek kongrelerin şimdiden hazırlığı içine girdiler. Şubat ayında Plazatur organizasyonu ve BTSO ev sahipliğinde Cumhurbaşkanımız R.Tayyip Erdoğan’ı ve Eşini Bursa’da misafir ettik.

Mayıs ayında Ortadaoğu’nun en önemli turizm buluşması olan ATM (Arabian Travel Market) ‘de 110 m2 lik alan ile Türkiye’den en büyük stant katılımını gerçekleştirdik.

15 kişilik profesyonel ekibimiz ile çeşitli ülkeden gelen binlerce misafirlerimize Türkiye’nin turizm potansiyelini ve firmamızın sunduğu hizmet ve avantajlar hakkında bilgi verdik.

Son olarak sizlere avantajlarımızdan bahsetmek istiyorum. Yaz dönemlerine girdiğimiz bu aylarda yapacağınız tüm uçuşlarda ve konaklamalarda avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmak için online portallarımız; www.plazatur.com , www.selfbilet.com ya da satış temsilcilerimiz ile lütfen irtibata geçin.

Bir sonraki sayımızda görüşmek üzere...

Saygılarımla

Serdal Can

  • Arşiv Sayısı : 16
  • Son Sayı : İlkbahar-Yaz 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : 3 Aylık

Plaza Tur - Plazette Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017