Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

Şubat ayının ilk günlerinde, Çin’in tatile girmesi nedeniyle küresel demir cevheri fiyatlarında yaşanan yatay seyir, tatil sonrası yerini gerilemeye bıraktı. Görünen o ki, cevher talebi önemli bir artış kaydetmediği sürece, fiyatlar dalgalı seyrini sürdürecek gibi. Öte yandan, ABD hurda ihracat fiyatlarının da geri çekildiği dönemde, piyasaların günlük değil, saatlik hatta anlık olarak değişim gösterdiğini ve değişimi takibin büyük önem taşıdığını belirtmemiz gerekli. Bu nedenle SteelOrbis ekibi dünyanın çeşitli bölgelerinden farklı saat dilimlerinde yaşanan tüm gelişmeleri anlık olarak takip edip aktarmayı sürdürüyor.

SteelOrbis 2017 Bahar Konferansı & 76. IREPAS Toplantısı 26-28 Mart 2017 tarihinde, Intercontinental Budapest’de gerçekleşecek. Dünyanın bir numaralı uzun çelik piyasası konferansında küresel piyasaların en önemli firmaları bir araya gelecek. SteelOrbis ofislerinin hazırlıklarını sürdürdüğü bu büyük buluşmada avantajlı erken kayıtlar şubat ayının ikinci yarısına dek sürecek.

SteelOrbis, Piyasa Sohbetleri’nin 2017 yılındaki ilk buluşmasını 8 Mart 2017, Çarşamba günü Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO), Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek. Toplantı İzmir’in yanı sıra, tüm Türkiye’den çelik sektörünün önemli oyuncularını bir araya getirecek. Sektör temsilcilerinin bir araya geleceği toplantıda katılım kontenjanları hızla doluyor.

Sevgili okurlar, sektörün sürekli tartıştığı konulardan biri de, katma değeri yüksek ürün üretmektir. Vasıflı çelik şirketleri zorlu şartlarda verimlilik ve sürdürülebilirlik esaslarıyla önemli işlere imza atıyorlar. Bu sayıda görüşlerini aldığımız değerli şirketlerin, vasıflı çelik sektörü değerlendirmelerinde altı çizilen konu, Ar-Ge yatırımlarının önemi oldu. Bu ayrıntılı görüşleri ilgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.

Yeni ABD Başkanı Donald Trump’ın çelik sektörüne olası etkileri, kömür kullanımının sektöre ve küresel kullanıma etkileri derginizin bu sayısında öne çıkan diğer konular. Lütfen her türlü eleştiri, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmayı sürdürün. Sizlerden gelen her türlü görüşe, daha iyisini yapabilmemiz için bize yol gösterici olması nedeniyle çok büyük önem veriyoruz.

Gelecek ay görüşmek üzere.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 82
  • Son Sayı : Şubat 2017
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017