Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

Öncelikle Kurban Bayramınızı tüm SteelOrbis ailesi adına kutlamak isteriz. Küresel demir çelik piyasaları için oldukça zor geçen bir yazı geride bırakıyoruz. Derginizin bu sayısında TAYSAD öncülüğündeki sanayicilerin dev eğitim kampanyası ADMOG hakkında Hasçelik Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Naci Faydasıçok ile konuştuk.

Talep artışı beklentilerinin sardığı piyasalar hakkında güncel gelişmelere yer verdiğimiz eylül ayında, küresel uzun çelik piyasalarını ilgilendiren en önemli gelişme hiç kuşkusuz, 25-27 Eylül tarihleri arasında Viyana’da gerçekleşecek SteelOrbis ve IREPAS’ın birlikte düzenlediği 2016 yılının ikinci buluşması olacak. SteelOrbis 2016 Güz Konferansı & 75. IREPAS Toplantısı’na ilgi oldukça yoğun. Bu önemli etkinlik için tüm SteelOrbis ofislerinde yoğun hazırlıklar sürerken, konferansın detaylarını derginizin gelecek sayısında okuyabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Sevgili okurlar, Türkiye’nin tek çelik hipermarketi OrbisList’in kullanımı her geçen gün daha çok yaygınlaşıyor. OrbisList.com’da yer alan on binlerce ilandan öne çıkanları da derginizde bulacaksınız.

Lütfen, her zaman olduğu gibi her türlü eleştiri, görüş ve önerilerinizi bize iletmeye devam ediniz. Bizim için en önemli ve en değerli yol gösterici, siz değerli okurlarımızın düşünceleri ve geri bildirimleridir.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 78
  • Son Sayı : Ekim 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016