Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Prime-SteelOrbis - İş Dünyası Dergisi
Ana Sayfa > Prime-SteelOrbis

Prime-SteelOrbis Dergisi Mesaj Gönderin

LütfenDikkat! Buradan göndereceğiniz mesaj Prime-SteelOrbis adlı yayının yetkilisine gönderilecektir. Göndereceğiniz mesajın doğru adrese gitmeme ihtimalini lütfen göz önünde bulundurunuz.

Prime-SteelOrbis Dergisi Emeği Geçenler

HEMEN OKU

Prime-SteelOrbis

İş Dünyası Dergisi

Sevgili Okurlar,

Uzun zamandır özlenen hareketliliğin başladığı sektördeki gelişmeleri takip etmeyi sürdüren SteelOrbis ofisleri, bir yandan da sektörün büyük buluşması SteelOrbis 11. Çelik Konferansı - Çelik Piyasalarında Yeni Ufuklar’a hazırlandığı yoğun bir ayı geride bıraktı. Türkiye çelik sektörünü bir araya getiren buluşmanın tüm detaylarını derginizin gelecek sayısında görebilirsiniz.

Bu sayımızın odak konusu paslanmaz çelik oldu. 2016 yılına hızlı başlayan paslanmaz çelik piyasaları, yılın ikinci yarısında hız kesmişti. Biz de sektör profesyonellerine uluslararası nikel fiyatlarının etkisini ve yakın gelecekte nelerin beklendiğini sorduk. İlgiyle okuyacağınızı düşünüyoruz.

Sevgili okurlar, Piyasa Sohbetleri’nin bu yılki son ayağı İskenderun’da gerçekleşti. Detaylarını derginizde bulacağınız buluşmada sektörün 2017 yılından umutlu olduğu görüşü öne çıkıyor.

Türkiye’nin tek çelik hipermarketi OrbisList’in kullanımı her geçen gün daha çok yaygınlaşıyor. OrbisList.com’da yer alan on binlerce ilandan öne çıkanlara da derginizde yer verdik.

Lütfen, her zaman olduğu gibi her türlü eleştiri, görüş ve önerilerinizi bize iletmeye devam ediniz. Bizim için en önemli ve en değerli yol gösterici, siz değerli okurlarımızın düşünceleri ve geri bildirimleridir.

Barış Yarsel

  • Arşiv Sayısı : 79
  • Son Sayı : Kasım 2016
  • Yayın Türü : E-Dergi
  • Yayın Süresi : Aylık

Prime-SteelOrbis Dergisi Tüm Sayıları

ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2016